Guzek w piersi

napisał/a: Al.Szyszkowska 2010-08-16 11:38
Witam. Bardzo proszę o odpowiedź w moim problemie. Karmię syna 6,5 miesiąca piersią. Jak dotąd nie bylo problemów. Dwa dni temu lewa pierś zrobiła się dość bolesna. Po samodzielnym badaniu wyczułam w niej pod sutkiem na dole twardy guzek. Nie znika on po karmieniu, nie staje się mniejszy ani mniej twardy. Jest bolesny w dotyku. Póki co obecność tego guzka nie wpływa na ilość mleka w piersiach, syn najada się. Ja nie gorączkuję. Proszę o podpowiedź co to może być bo oczywiście wyobraźnia podsuwa mi czarne scenariusze. Do lekarza mogę wybrac się najwcześniej w przyszłym tygodniu. chciałabym się przygotować, wiedzieć o co zapytać, o jakie badanie poprosić? a póki co troche uspokoić. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
napisał/a: MajaII9mc 2010-08-16 12:23
Ja też tak miałam jakoś po karmieniu coś takiego, w końcu zniknął guzek całkiem i tak dwa razy, nie byłam z tym u lekarza czego oczywiście nie polecam ale mogę cię pocieszyć że to nie musi być nic złego aczkolwiek czekam na wieści od specjalisty.
napisał/a: wikam2 2010-08-16 12:51
Ja tak miałam (tyle, że z 4 lata po porodzie) i był to m.in przerośniety kanalik mlekowy. Idz do gina napewno nic powaznego Ci nie dolega ;)
Poczytaj tez na forum o podobnych problemach,
"Czarne scenariusze" nie bolą ;)