krosty podskurne i twarde na brzuchu rękach ramionach

napisał/a: ~Anonymous 2010-08-26 15:42
Witam. Od około 2 lat czymś się zaraziłem?
Mianowicie na początku pojawiła się wysypka na twarzy. Po jakimś czasie krosty zaczęły wyskakiwać na skroniach nie raz za uszami a obecnie na plecach dekoldzie tz z przodu ramion oraz brzuchu pod klatką piersiową i rękach. Są dziwne bo bardzo ciężko je wycisnąć. Czasem koło barków swędzi mnie skóra zazwyczaj jak jest gorąco. Miałem też depresje i wcześniej bule mięśniowo stawowe i żaden lekarz nie wie lub nie chce mi pomuc?
Te krosty bardzo długo się utrzymuja, jak wyciskam je to jak się uda to nie jest to ropa lecz takie dziwne jak by kaszka wychząca cienką nitką a nieraz na końcu taka kulka "czop" Dodatkowo na plecach mam ??? jak by plamy są białe a pod kątem światła wyglądają jak takie szczypki białe.
Proszę o odpowiedź.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-26 18:14
Czy w ciągu tych 2 lat byłeś również u dermatologa ? Na pewno nie powinieneś tych króst wyciskać bo powodujesz tylko ich rozprzestrzenianie po ciele.
napisał/a: ~Anonymous 2010-08-30 11:37
Niestety byłem i to wielokrotnie dostałem maść ichtiolową to jakieś chore byłem cały brązowy nic to nie dało. Moim zdaniem powinienem dostać jakiś lek ogólny bo te krosty są na całym ciele? Na prywatne wizyty wydałem ponad 1000zł. Tak naprawde to wszystko zaczęło się po wakacjach 2-a lata temu miałem stosunek z przypadkową kobietą po jakimś czasie zaczęłem mieć bule mięśniowe i częste przeziębienia potem zaczęły wyskakiwać syfy na twarzy rękach barkach plecach klatce piersiowej brzuchu oraz nogach. Doszły też zawroty głowy i lęki oraz depresia.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-30 12:04
A miałeś robione badania krwi w kierunku chorób wenerol. ?
napisał/a: ~Anonymous 2010-08-31 11:53
Lekarze muwili że nie ma potrzeby takowych robić, bo jak by to było wener. to były, by obiawy takie jak np. wyciek ropy owrzodzenie na genitaliach.. itd.
Chciałem prywatnie zrobić wszystkie lecz w labolatoriach pytają jakie konkretnie bo jest ich mnóstwo.?A na wszystkie to pieniędzy zabraknie. Wykonałem badanie na kiłe wynik ujemny, wykonałem kilka krotnie inne badania oraz podstawowe wyniki, w normie pamientam że limfocyty czy leukocyty były podwyższone, zrobiłem też badanie na hiv wynik ujemny.
Kilka krotnie byłem prywatnie u lekarzy ordynatorów pomogli mi tylko zostawić pieniądze, jeden z nich w żenujący sposób powiedział mi: "że to jego najłatwiej zarobione pieniądze dzisiaj" Brak słów. Taką pomoc otrzymuje płacąc 15lat podatki.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-31 16:51
Alergię wykluczono ? Czy do dermatologa w ramach NFZ nie możesz pójść ? Dziwne że lekarze nie mogą ustalić przyczyny bo ja w pierwszym rzędzie postawiłabym na tę przygodę.
napisał/a: ~Anonymous 2010-09-02 11:58
Jasne że mogę i byłem kilka razy, pani dermatolog karze mi sie smarować ichtiolową maścią nawet na mnie nie patrząc, a inny mówi że zaburzenia łojotokowe i przepisuje jakąś papke? Tak, alergi nie mam i nigdy nie miałem. Ja też jestem pewien, że to wszystko od tej feralnej przygody. A czy mogę dostać jakieś wskazówki jakie badania powinienem wykonać.?