Lekarstwo na łysienie

napisał/a: Rafał K. 2010-09-17 15:15
Rok temu zrobiło się głośno o tym, że odkryto bardzo skuteczne lalkarstwo na łysienie:
napisal(a):Dr Simon Ourian, chriurg z Beverly Hills w Kalifornii twierdzi, że odkrył moc
botoksu pomagając leczącej się na raka matce. Po chemioterapii wypadły jej włosy i zaczęła cierpieć na migreny. Dr Ourian wstrzyknął jej pod skórę głowy botoks i wkrótce przekonał się, że nie tylko migreny odeszły, ale na skórze głowy pojawiły się też włosy - informuje "The Daily Telegraph

http://www.sfora.pl/Wynaleziono-lekarstwo-na-lysienie-a8167

napisal(a):Spostrzegł, iż w miejscach gdzie wstrzyknął Botox włosy zaczęły szybciej jego mamie odrastać. Przez okres trzech lat od dokonania takiego odkrycia, chirurg stosował iniekcję Botox’u w skórę głowy osób, które zgłosiły się do niego na ochotnika. Wcześniejsze obserwacje lekarza potwierdziły się. Na głowach jego pacjentów stosunkowo szybko zaczęły odrastać utracone włosy.

Podczas dalszych badań lekarz unowocześnił formułę Botox’u, którą wstrzykuje w skórę głowy o koktajl witaminowy. Do Botox’u dodał takie witaminy, które przyspieszają cyrkulację krwi w skórze głowy i wspomagają wzrost komórek. Zastosowanie Botox’u jest wskazane przy łysieniu plackowatym.

http://czasnazmiane.pl/artykuly/Botox_i_Dysport/Botox_-_lekarstwem_na_lysienie.html

Od opublikowania tych wiadomości minął już prawie rok i cisza. Czy orientujecie się może jak idą postępy nad tym lekiem? Kiedy można spodziewać się wprowadzenia go do powszechnego użytku?
napisał/a: Wojtek444 2010-09-17 19:46
A co zaczynasz łysieć? Nigdy nie słyszałem o wciskaniu sobie botoxu w czółko ale możesz spróbować jeść większe ilości siarki... pomaga na paznokcie i włosy