Marichuna, sterydy - problemy z oddychaniem.

napisał/a: Hghormone 2011-01-03 20:49
Witam.
Mam 26 lata i dosyć sporo za sobą.
Nie ma co dyskutować, ,czy robiłem źle itd.
Chciałbym usłyszeć porade.
W wieku 18 lat zażywałem już sterydy w dużych ilościach.
W tym wieku paliłem już również marichuane ,prawie codziennie(czasem potrafiłem sobie robić przerwe między cyklami sterydowymi).
W wieku 23 lat brałem już Hormon Wzrostu (Somatotropina) + Insulina.
Przez cały ten okres paliłem marichuane i wszystko było ok.
Od 2 lat nie biore żadnych sterydów ,ale nadal pale marichuane,ale w malych ilosciach (raz na tydzień).
W wieku ok 22 lat zaczął występować u mnie problem, że gdy zapaliłem troche większą ilość marichuany, to zaczęły pojawiać się problemy z oddychaniem, nagle robiły mi się zimne kończyny (stopy,dłonie),czasami wydawało mi się że się dusze i musiałem brać bardzo głębokie oddechy, wydawało mi się czasem że serce bije mi za wolno , a czasem za szybko,robiłem się blady,zaczynałem drżeć.Polepszało mi się troche jak wypiłem jakiś jogurt i musiałem jak najszybciej zapewnić sobie ciepło ,np.wejsc pod kołdre,albo siedzieć blisko kaloryfera, wtedy lekkie drgawki troszke ustępowały.Dzisiaj mam już tak,że nawet mała ilość potrafi czasem wywyołać u mnie powyższe objawy,ale mimo wszytsko czsaem pale, bo chyba jestem już nałogowcem.Zauważyłem, że gdy zapale lufke czystej mairichuany to naprawde robi mi się bardzo źle ,jakbym miał zaraz umrzeć, dlatego dodaje teraz sporo tytoniu i te objawy sa w miejszym stopniu.

Dlaczego te objawy nagle zaczęły występować, podczas gdy zawsze paliłem naprawde duże ilości i było ok ?
Dlaczego występuje u mnie nagłe ochłodzenie kończyn i drgawki ?
Naprawde nie potrafie rzucić palenia, czy można jakoś zaradzić tym objawom, a najlepiej całkowicie je wyeliminiować ?
Czasami sam już nie wiem co się dzieje może to skrzela , płuca ,serce, nie wiem poprostu jak tylko zapale to musze brać bardzo głębokie oddechy, że czasem, aż nie nadążam napełniać płuc.Jak siedze wśród znajomych to głupio to czsaem wygląda jak dziwnie wykrzywiam usta i nabieram dużo powietrza ,jakbym się dusił.
Zauważyłem też, że czasem gdy mam problemy z oddychaniem to przy nabieraniu powietrza pomaga mi podniesienie całkowicie ręki do góry , nie wiem co to ma wspólnego ,ale bynajmniej jest mi wtedy lepiej.
Na dodatek problemy z oddychaniem od ponad roku występują u mnie nawet gdy nie pale marichuany.

Bardzo proszę o jakąś opinie i porady.
Z góry bardzo dziękuje.
napisał/a: Vattier 2011-01-04 01:27
No tego typu efektów raczej można się spodziewać po spożywaniu tych specyfików. Poza wieloma innymi skutkami ubocznymi ponadfizjologiczny poziom HGH (szczególnie długotrwały) może skutkować min. trudnościami w oddychaniu, zaburzeniami metabolicznymi i problemami kardiologicznymi (kardiomiopatie, nadciśnienie, dysfunkcje zastawek, arytmie (to wszystko przekłada się min. na słabsze zaopatrzenie tkanek w tlen)). Dodatkowo dochodzi palenie marihuany (znowu obciążenie płuc - np. przez substancje smoliste). Tak się kończy mieszanie w układzie hormonalnym - jest to najbardziej czuły na ingerencje element ludzkiego organizmu. Niestety nie znajdziesz chyba tutaj osoby, która Ci poda "lek", mogący w magiczny sposób znieść Twoje objawy. Na początek raczej należałoby odstawić prochy, iść do lekarza i wykonać przynajmniej podstawowe badania.
napisał/a: Hghormone 2011-01-04 16:16
Dlatego od 2 lat nie biorę już żadnych sterydów.Pale tylko marichuane, raz czasem dwa razy na tydzień.
Prochów żadnych nie zażywam, tylko marichuana.
A te objawy zaczęly u mnie występować jeszcze zanim zacząłem brać hormon wzrostu, także myślę, że to raczej nie on był zapoczątkowaniem moich problemów.Może dlatego,że marichuana dzisiaj jest posypywana jakimiś różnymi dodatkami, ale to też raczej nie bo jak byłem w Holandii to paliłem tam naprawde dobre rodzaje i objawy i tak występowały.Czy Ja może poprostu się przepaliłem ?
Zauważyłem też, że czasem nawet jak zapale więcej i zaraz usiąde do laptopa lub TV (czegoś co mnie zainteresuje), to te objawy praktycznie nie występują.Poprostu muszę się mocno wczuć w np.jakieś zajęcie,albo tak jak pisałem laptop czy coś innego wciągającego.A wiec też jakby coś psychika tu wpływała ?
napisał/a: Vattier 2011-01-04 18:49
napisal(a):A te objawy zaczęly u mnie występować jeszcze zanim zacząłem brać hormon wzrostu

Ale brałeś sterydy. Któż zresztą może wiedzieć, co Ty tak naprawdę brałeś i czym się obecnie faszerujesz - specyfiki pewnie kupowałeś przez Internet, mogło tam być wszystko. Sęk w tym, że jakiekolwiek (zwłaszcza samowolne) manipulowanie hormonami często kończy się tragicznie. Na chwilę obecną najlepsze co możesz zrobić, to odstawienie marihuany, udanie się do lekarza i wykonanie badań.