NIE DO WYTRZYMANIA BÓL NADGARSTKA

napisał/a: piotr_r 2010-09-23 22:51
Witam!

Może ktoś mi pomoże! Od pewnego czasu, napewno 2 miesiecy odczuwam ból nadgarstka. Pewnego dnia bardzo mnie rozbolało i coś strzelało. Zgłosiłem sie do szpitala, zdjecie rtg dwa słowa lekarza i diagnoza szyna, skręcenie i naderwanie nadgarstka. Nie wiem czy to tak dla picu czy nie ale. Miałem zgłosić się w ciagu 7 dni do przychodzi czego nie zrobiłem, szynę zdjąłem i kupiłem opasek uciskową. W dniu dzisiejszym jakoś przypadkiem mama uderzyła mnie w bolącą cześć, normalnie zwinąłem się z bólu! Nadgarstek bardzo boli mnie od wew, strony w miejscu lekkiego zagłębienia, nie mogę skierować dłoni w góre, ani bok, ani dół, nie moge zgiąć kciuka, nastepuje gigantyczny bol i czuje jak gdyby cos ocierało, ciezko mi powiedziec gdzie dokładnie mnie boli ale mysle ze to cos od kciuka, bol jest bardzo mocny i ciezko mi powiedziec czy boli to czy cos wiecej. Prosze o pomoc, ból jest jak przy złamaniu! Miałem złamanie wiec wiem co mówie.
napisał/a: Christine1 2010-09-24 11:05
Myślę, że tutaj nikt Ci nie będzie w stanie pomóc. Musisz iść do lekarza i nie ma co zwlekać, bo jeśli to złamanie, to może zacząć się źle zrastać, a wtedy bez operacji się nie obejdzie.
napisał/a: piotr_r 2010-09-24 11:40
Ból jest bardzo silny, boli mnie ta kość od wewnętrznej strony przy nadgarstku oraz gdzieś w tym zagłebieniu, bol jest podobny do skurczu miesnia ale wyraźnie boli kość, ale nic nie strzela. Kiedy odchyla kciuk 2 reka do wewnatrz, w strone przeciwna niz reszta palców, przestaje bolec i w sposob kontrolowany moge ruszac reka, jednak kiedy kciuk odegnę w strone palców lub chce go zgiac zaczyna potężnie boleć, to samo kiedy kciuka ciągne, może ktoś wie co to moze byc?