Nie równa klatka piersiowa

napisał/a: czupryn888 2010-09-06 17:08
Otóż od pół roku zauważyłem u siebie , że moja klatka piersiowa jest nie równa . Lewa strona jest niżej (około 1cm) od prawej , a moja jedna para żeber rzekomych ( najniższych) są mocno wystające i różnią się krztałtem - lewa wystająca , prawa płaska . Dodam ,że mam 14lat.

Byłem kiedyś u lekarza , powiedział mi on że jak będę miał utrudnione oddychanie lub będzie mnie boleć serce to bym poszedł do lekarza / szpitala. Dzisiaj właśnie zaintrygowało mnie to ! Zauważyłem że ciężko mi się oddycha nosem , a buzią jeszcze gorzej. Powiedział też ,żebym wyćwiczył mięśnie klatki piersiowej by nie było tego tak widać , ale ja jeszcze nie trenowałem .

I właśnie pytam się tutaj na forum co z tym zrobić? Czy to może poprostu jakieś przeziębienie zatkany nos czy tylko mi się tak wydaje.Proszę o odpowiedzi osób się znających . Bardzo mnie ta cała sprawa nie pokoi . Chcę tu jeszcze dodać , że czesto mam tak gdy pomyślę o jakiejś chorobie to wydaje mi się że mam takie same objawy.
napisał/a: turbodymomen 2010-09-06 21:43
Na jakiej podstawie Ci lekarz tak powiedział? Miałeś jakieś badanie typu echo serca, ekg? Może miałeś kiedyś jakiś uraz? I co to ma być za lekarz który Ci mówi, żebys poszedł do lekarza skoro u niego jesteś...

A jak sytuacja w domu, albo w szkole? Może te wszystkie próby przypisania do siebie tych objawów są objawem nerwicy.
napisał/a: MajaII9mc 2010-09-07 15:18
Mój syn na takie żebra dostał witaminę D nie którzy ponoć tak mają.