Niski poziom testosteronu?

napisał/a: rado37 2010-12-05 18:49
Witam serdecznie.
Mam taki oto problem: Mam 20 lat, a mimo tego wieku zarost na mojej twarzy jest bardzo nikły, miękki i w dodatku jest koloru białego. Dodam, że jestem ciemnym blondynem. Mężczyźni w mojej rodzinie nie borykali się z takim problemem - są (byli) szatynami lub brunetami, a ich zarost był zawsze bujny, twardy i ciemny. Do tego dodam, że pod pachami mam mało włosów, nogi mam stosunkowo silnie owłosione (ale owe włosy także są śnieżnobiałe), na klatce piersiowej w ogóle nie mam owłosienia, a na brzuchu pojawił się jedynie biały "meszek".
Chciałbym także dodać, że mam tendencje do popadania w dołki emocjonalne. Jestem szczupły, żeby nie powiedzieć chudy, a pomimo starań masy mięśniowej nie przybywa.
Zaczynam się tym powoli niepokoić. Czy jest wskazane abym udał się do endokrynologa i zrobił badania na poziom testosteronu?

Bardzo proszę o pomoc.
napisał/a: Pawel17 2010-12-05 18:57
Witaj ja myśle że maż białe owłosienie poniewarz twój orgranizm nie wytwarza barwnika... Myśle że powinieneś se zzrobić badanie na poziom tostestosteronu w organiźmie daj znać jak idzie z leczeniem....Pozdrawiam
napisał/a: rado37 2010-12-05 23:20
Jutro mam zamiar iśc po skierowanie i zarejestrować się. Pewnie będę czekał kilka miesięcy niestety ...
napisał/a: Blackursus 2010-12-06 00:09
A ja mysle, ze po prostu masz jasna karnacje. Ludzie z taka karnacja zazwyczaj maja kiepskie owlosienie. Jezeli masz niski poziom testosteronu zauwazyl bys tez inne objawy. Zarost z pewnoscia z biegiem lat sie wzmocni, ale na "futro" na klacie nie licz, zreszta po co Ci? Wiekszosc kobiet nie lubi wlosow na klacie faceta. A jezeli chodzi o pachy to tez tylko sie cieszyc. Pozdrawiam.