odstające uszy

napisał/a: ~xorri 2010-07-06 16:21
Jest jakiś sposób na odstające uszy? Nie myślę o operacji, bez przesady... Ale może da się to trochę skorygować domowymi sposobami?
napisał/a: ~Bella 2010-07-08 17:15
Hej! oj, chyba nie da się tak prosto tego skorygować. Jak dasz radę, to daj znać, też skorzystam)
napisał/a: ~Amie91 2010-07-12 22:35
Operacja może być skuteczna... ale chyba lepiej pogodzić się z tym mankamentem, nie?
napisał/a: ~krotika 2011-07-29 16:01
Czy ja wiem czy lepiej jest się pogodzić? Jeśli ktoś ma duże kompleksy z tego powodu to według mnie dobrze jest przeciwdziałać i pomóc sobie. Z tego piszą na tronie tego warszawskiego IQ medispa to taka operacja korekcji uszu jest jednym z najprostszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Więc nie ma obaw, że coś stanie.
napisał/a: ~paczekwmasle 2012-03-30 13:31
też mi się nie wydaje, że koniecznie trzeba się pogodzić z tym, że ma się odstające uszy. Przecież to nie jest jakiś trudny zabieg, a poza tym jak się wykonuje go w sprawdzonym miejscu, jak Polmedic to naprawę nie ma się czego bać.
napisał/a: ~Hanka 2015-01-31 21:06
Z tego co piszesz, wydaje mi się, że masz nieco wypaczone pojęcie operacji. Operacje na odstające uszy to w obecnych czasach raczej szybkie, drobne zabiegi korekcyjne. Trwają po pół godziny i dzięki znieczuleniu są bezbolesne. Nazywa się je tzw. jednoetapowymi operacjami. Bo w jeden dzień przychodzisz do kliniki i tego samego dnia, po zabiegu z niej wychodzisz. A problem odstających uszu jest rozwiązany raz na zawsze. Polecam ciekawą lekturę w tym temacie: http://urszulabrumer.pl/operacje-plastyczne-u-dzieci-bez-tajemnic-wywiad-z-dr-zbigniewem-surowcem/
napisał/a: ~olivia 2015-07-16 19:20
poczytalam, posłuchałam i ide na zabieg, mimo ze najczęściej dzieci i młodzież maja robione te zabiegi to ja się zdecydowałam, a jestem po 30stce. Po prostu wczesniej nie było ani czasu ani pieniędzy, a ostatnio stwierdzilam, ze musze wzreszcie zrobic cos dla siebie a nie tylko dla rodziny: meza i dzieci. Bylam już u doktora łątkowskiego na konsultacji, znajoma robila u niego powiekszanie piersi, podobno dobry plastyk, a mnie bardzo na tym zależało, bo bardzo boje się lekarzy,s szpitali itp. Wiec musi to być ktos sprawdzony, licze, ze wszystko przebiegnie sprawnie, godzinka i będzie po sprawie..