opryszczka-przebarwienia na twarzy

napisał/a: czarnulka211 2010-09-14 23:18
Witajcie! miałam opryszczkę , brałam Heviran i smarowałam opryszczkę maścią, ale przeniosła mi się na twarz... po jakimś czasie zeszła ale zostały ciemne przebarwienia stosowałam przez miesiąc maść Cepan lecz efektów nie było widać, teraz stosuje maść Contratubex ale jak narazie plamy są tak samo ciemne! Może ktoś z was miał takie przebarwienia na twarzy i poleci mi jakąś maść albo dobre sposoby żeby plamy szybko zbladły?
napisał/a: ellena 2010-09-15 12:26
Ja nie znam lepszej maści na przebarwienia od Contractubex,więc może potrzeba więcej czasu no i oczywiście systematyczności w stosowaniu. Z własnego doświadczenia mogę Ci jednak powiedzieć że takie plamy same znikną po jakimś czasie, wiem bo sama od lat męczę się z tą dolegliwością, mogę Ci jeszcze doradzić, że gdybyś kiedyś jeszcze złapała to pioruństwo, nie stosuj zbyt długo maści, po przyschnięciu opryszczki maść zamień na np. krem nivea, jak zbyt długo stosuje się maść to potem właśnie pojawiają się takie brzydkie przebarwienia, przynajmniej ja to zaobserwowałam u siebie, a mam już kilkunastoletnie doświadczenie z tym wirusem. Pozdrawiam.
napisał/a: czarnulka211 2010-09-15 13:38
ellena napisal(a):Ja nie znam lepszej maści na przebarwienia od Contractubex,więc może potrzeba więcej czasu no i oczywiście systematyczności w stosowaniu. Z własnego doświadczenia mogę Ci jednak powiedzieć że takie plamy same znikną po jakimś czasie, wiem bo sama od lat męczę się z tą dolegliwością, mogę Ci jeszcze doradzić, że gdybyś kiedyś jeszcze złapała to pioruństwo, nie stosuj zbyt długo maści, po przyschnięciu opryszczki maść zamień na np. krem nivea, jak zbyt długo stosuje się maść to potem właśnie pojawiają się takie brzydkie przebarwienia, przynajmniej ja to zaobserwowałam u siebie, a mam już kilkunastoletnie doświadczenie z tym wirusem. Pozdrawiam.
Ja też od kilku lat mam opryszczke, ale zawsze pojawiała się tylko na ustach... Dzięki za odpowiedz pozdrawiam!!!
napisał/a: Gizell 2010-11-07 18:23
Dr. Eris ma serie kosmetykow na przebarwienia i uwazam ze sa ok i niedrogie. No i przecieraj sokiem z cytryny, powinno zblednac.