Osłabienie, senność

napisał/a: ceci2 2011-01-11 13:49
Witam
Od jakiegoś tygodnia męczy mnie kilka objaw... Tzn. osłabienie, senność, nic mi się nie chce, czasami bóle brzucha, wypadanie włosów... Bardzo mi to przeszkadza - jestem studentką i mam sesję, a do nauki mnie wcale a wcale nie ciągnie, chociaż nie raz siadałam do książek. Nie mogę się skupić, jestem wciąż zmęczona chociaż śpię po 8 godzin dziennie.
Czy może to mieć jakiś związek z sercem bądź tarczycą? Od kilku lat mam kłopoty z sercem, skończyło się na wizycie u kardiologa, gdyż ten kazał mi zrobić badania u endokrynologa, a mój lekarz rodzinny stwierdził, że nie jest mi to potrzebne... A kłopoty z tarczycą są w mojej rodzinie od dawna (chorowały babcia, mama i starsza siostra).
Jeśli chodzi o witaminy - dbam o to, by zdrowo się odżywiać.
napisał/a: malutka40 2011-01-23 23:58
Jak czytam "lekarz rodzinny" to nerwy mi wysiadają
w rodzinie masz najbliższe osoby chore na tarczyce ,więc odwiedź endokrynologa,on Ci na pewno zrobi odpowiednie badania,zrób tez sobie badanie na cukier....morfologie........no ale nie u swojego lekarza rodzinnego,bo jak czytam Twój post ,to Ci na pewno powie że jesteś zdrowa jak ryba.Jak Cię stać to idź na wizyty prywatne,jest taka strona znanylekarz,tam możesz się dowiedzieć o najlepszych lekarzy w Twojej miejscowości lub okolicy.Powodzenia