Pieczenie odbytu

napisał/a: robisc 2010-08-12 14:26
Witam wszystkich.

Przeczytałem kilka tematów o pieczeniu odbytu i żaden właściwie nie odpowiada mojemu przypadkowi, dlatego zdecydowałem się napisać na forum.
Odczuwam silne pieczenie odbytu, nie wyczuwam żadnych grudek czy zgrubień jednak dziś w nocy pojawił się biały śluz.
Największym problemem jest pojawienie się pieczenia tylko i wyłącznie w pracy, utrudnia mi to poruszanie się ponieważ każdy kolejny krok sprawia mi ból. Bardzo dużo chodzę, mam wrażenie, że w tym tkwi problem, ponieważ pieczenie pojawia się po około sześciu godzinach. Myślę, że to nie jest żadna choroba przewlekła skoro pieczenie pojawia się tylko podczas pracy.
A może jednak to choroba?. Czekam na podpowiedzi co z tym zrobić iść do lekarza czy może wystarczy jakaś maść lub talk?.

Z góry dziękuje z wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-12 16:28
Witam !
No są różne maści itp specyfiki - dostaniesz w aptece bez recepty, ale moim zdaniem należałoby ustalić przyczynę Twojej dolegliwości. Najlepiej zdiagnozować może lekarz proktolog.
Pozdrawiam
napisał/a: Kasieniek84 2010-08-12 16:48
Także powiem że najlepiej by zobaczył to specjalista bo tylko wtedy dowiesz w 100% dlaczego tak się dzieje. Mi wpadło do głowy że może to być od otarcia czy wysuszenia odbyty przy długim chodzeniu ponieważ odbyt musi być nawilżony a może jak nie jest to stąd pieczenie. Ciężko powiedzieć czy talk ok byłby bo jeśli to przesuszona skóra to warto nawilżać a on wysusza. Polecam na noc np posmarować Sudocremem. Mi jak czasme od długiego chodzenia swędzi i jest mało przyjemnie to ten krem pomaga. do kupienia w aptece. spróbuj a jak nie minie to może warto pokazać się lekarzowi.
napisał/a: MajaII9mc 2010-08-12 17:16
Kobieto do lekaża bardzo proszę jak jakiś śluz wycieka... Prosze cię zbadaj to mi inne żeczy przychodzą do głowy ale lepiej o ty nie pisać i nie zadręczać się za nad to. Poprostu trzeba iść do tekaża. A rodziłaś już?