Podpuchnięte oczy - bardzo dziwne bo czasowe?

napisał/a: kandid 2010-09-03 13:32
Witam

Postaram się opisac moj problem jak najdokładniej bo juz nie wiem sam co myslec i czy wogole do dobrego działu pisze.

Wychodze rano na powietrze - po 2 minutach mam oczy podpuchniete jak zaba - po 5 minutach calkowicie to znika.
Wchodze do budynku, wychodze po jakims czasie i znow to samo - puchniecie pod okczami(nie na dolnej powiece)na jakies 5 minut i znika.

Lekarz I kontaktu nie potrafi mi nic wskaza a wrecz sam prosi o to aby jak sie juz wyjasni przyjsc i powiedziec mu co to moze byc :

Bylem u okulisty, kompleksowe badanie wzroku - wynik to nie oczy. Lekarz I kontaktu dal mi skierowanie do Laryngologa i Alergologa.
Czas oczekiwania to GRUDZIEN 2010 AAAAAA :(((
Zrobilem badania krwi oraz moczu i wszystko w normie - balem sie ze moze to nerki, ale raczej po badaniu nic na to nie wskazuje

Poradzcie mi prosze co to moze byc, czy to alergia, czy moze cos innego. Bardzo obawiam sie o swoje zdrowie i sam nie wiem co mam myslec? Czy może byc to problem jakiegos narzadu?

Złapałem doła, proszę pomózcie
napisał/a: Marcin2406 2010-09-09 19:19
Puchnięcie , zaczerwienienie i swędzenie wskazuje na problemy alergiczne , nigdy nie miałeś robionych testów pod tym względem ?
napisał/a: kandid 2010-09-10 08:34
Czekam na testy do Grudnia.....:(

Ale martwie się. Zaczerwienienia nie ma tylko podpuchnięcia chwilowe podczas ruchu, jak wyjde na dwór i zaraz usiąde to nic sie nie dzieje. Jak się ruszam to się zaczyna i zaraz znika.