Pomoc w diagnozie

napisał/a: bioly2500 2011-01-05 14:24
Witam na samym początku chciałbym serdecznie powitać wszystkich forumowiczów.Mój problem polega na tym że przez okolo 6 lat lekarze nie potrafią mnie zdjagnozować,ale po koleji napisze jak moje problemy ze zdrowiem zaczeły sie i co mi dolega mam 30 lat.
Mój problem ze zdrowiem pojawił się w 2004 roku.Pracowałem w hucie szkła na szlifierni co wiązało
Się z dużą różnicą temperatur i ciągle mokrym brzuchem i podbrzuszem.W tym czasie pojawił się problem z mikcją.Częste oddawanie moczu, nie opróżnianie pęcherza do końca i problem z rozpoczęciem mikcji. Dodam ze często przetrzymywałem mocz gdyż będąc poza domem oddanie moczu było niemal niemożliwe.Był okres że musiałem siadać na muszli i naciskać okolice pęcherza aby rozpocząć(zawsze po przetrzymaniu moczu i wraz z moczem oddawałem stolec).Był tez czas
Kiedy czułem pieczenie w cewce podczas oddawania moczu,ból i kłucie w dolnej części brzucha.Po jakimś czasie zauważyłem ża jak mam pełny pęcherz utykam na lewą noge.
Podczas chodzenia z pełnym pecherzem nie mogłem zgiąć nogi w kolanie i włóczyłem(ciągnełem)
Ją za sobą, a z opróżnionym pęcherzem chodziłem normalnie.Zauważyłem też że po spożyciu
Alkoholu jest gorzej , mam problem z oddaniem moczu i lewa noga staje się bezwładna.
Póżniej zaczeły się problemy z erekcją.Po jakimś czasie całkowity brak orgazmu i ejakulacji.
Zauważełem też ,że szybko marzną mi stopy, mam dziwny osad na języku którego nie mogę się pozbyć i straciłem odporność na różne infekcje.Czasami odczuwam ból podczas oddawania moczu,bolą mnie nerki i nadmiernie się pocę. Po uzupełnieniu niedoboru witaminy B12 poczułem minimalna poprawę(zaczołem wyżej podnosić lewą noge i poprawiła się sprawność seksualna ale nie na dlugo) . . Na dzień dzisiejszy problem jest następujący:
Słaba lewa noga, problem z mikcją, zaburzenia erekcji, zanik orgazmu i ejakulacji.
Nie mogę wkleic linku do skanów moich dotychczasowych badań .

Proszę o pomoc bo już naprawdę nie wiem gdzie się udać.
napisał/a: bioly2500 2011-01-05 14:39
Prosze kliknąć na nazwe mojego profilu jako zawód wkleilem link do skanów.