Pomocy - ogólny rozstrój wszystkiego..

napisał/a: ~Wojtek 2011-06-01 20:56
Witam, mam 23 lata i moje dolegliwości bardzo negatywnie wpływają na moje życie, głównie psychiczne... Od 1,5 roku walczę jak mogę wyzdrowieć i zniwelować efekty dotychczasowego bezsensownego życia ale nic mi nie pomaga... Proszę Was o pomoc, postaram się pokrótce opisać przebieg moich podejrzeń co do mojego aktualnego stanu zdrowia:

Aktualnie mam 186cm wzrostu, 81kg wagi. W dzieciństwie (głównie lata 8 do 17) obżerałem się słodyczami; ogromnymi ilościami (po parę czekolad na dzień + batony + żelki i inne wynalazki...). Już wtedy dochodziły do mnie komentarze o przykrym zapachu z ust i całego ciała, czego ja nie czułem i tylko częściej myłem zęby przez chwilę. We wczesnym dzieciństwie lubiłem siadać na pięcie gdy chciało mi się kupkę i przetrzymywałem ją niekiedy nawet dzień (nie wiem czemu) - trwało to parę lat, później przestałem. W tym okresie życia jedynym moim zajęciem był komputer (od 10 roku życia) po szkole zaraz komputer do późnych godzin, odkładane posiłki i mało jadłem i tak na cały czas.

Od 15 do 21,5 roku życia popadłem w subkultury i bardzo zaangażowałem się w zażywanie narkotyków (jak ze słodyczami - obżerałem się nimi). Przez cały ten okres praktycznie codziennie zażywałem marihuanę, amfetaminę, tabletki ecstasy, grzyby halucynogenne. W tym okresie bardzo schudłem, posypały mi się zęby i rozregulował bardzo mi się układ wydalniczy (kupki raz na 1,2 tygodnie), pewnie przez amfetaminę bo po ciągach nie spożywałem jedzenia nawet 1,5 tygodnia a później żarłem jak dzik... Więcej komentarzy o przykrym zapachu z ust i swojego ciała (którego dalej nie czułem).

Lata 21,5 do dziś... To okres zmieniania siebie, zrozumienia idiotyzmu przeszłości. Walczę jak mogę by zmienić siebie ale moje ciało przeszkadza mi w osiągnięciu szczęścia... W bliskich rozmowach widzę, że ludzie odwracają głowę. Rzuciłem słodycze (nie całkowicie ale znacznie) a dalej mam nieregularne kupki (choć częstsze niż kiedyś), raz normalne a raz kulki (podobno zaparciowe), wydałem mnóstwo pieniążków i wyleczyłem całe uzębienie. Myję się 2 razy dziennie bardzo dokładnie i długo (wiele razy po około 25min). To jednak nie pomaga, brat mówi mi że gniję i taki zapach zemnie czuć (nie tylko z ust). Zacząłem czuć ten zapach, jak siedzę w pokoju z godzinę, później wyjdę na minutę i wrócę to w całym pokoju taki zaduch, jakby ktoś pierdział przez pół dnia a w tą godzinę tego nie robiłem...

Nie wiem co robić dalej, wstyd mi przedstawić tą historię lekarzowi twarzą w twarz, dużo czytam ale wszędzie co innego pisze. Podobno parotygodniowa lewatywa mi pomoże i podobno kwaśny zapach z ust to skutek syfu w jelitach.

Moje dolegliwości: przykry zapach z ust, zaparcia, wzdęcia, trądzik, zmęczenie, psychoza (codziennie myślę o moim zapachu, w każdej minucie jak z kimś rozmawiam). Już nie daje rady, proszę o pomoc.
napisał/a: viki12 2011-06-02 08:38
a czy oprócz zapachu i problemem z wypróżnieniami coś Ci dolega? Bóle brzucha, wzdęcie, mdłości, cofanie się treści z żołądka do przełyku?
napisał/a: ~Wojtek 2011-06-02 21:39
Tylko wzdęcia, tzn niekiedy taki brzuch pełny... Ponoć taka mikstura mi pomorze:

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
napisał/a: ~Urszula 2011-06-04 13:05
Kochani..pracuję w branzy med. Ogólny rozstrój wszystkiego potrafi niestety uniemozliwiac funkcjonowanie organizmu i w sensie fizjologicznym i psychicznym.Wiesz ,że cos się dzieje ale nie znasz diagnozy.Nie znasz diagnozy nie potrafisz się z tym uporać. Nie zalecam w tym przypadku absolutnie błądzenia w ciemno...czas na postawienie dokładnej diagnozy i zrobienia kompleksowych badań, dla własnego dobra.
Ale wiadomo jak działa NFZ-zaniedbania nieprawidłowości ,niekończace sie koleji i oczekiwania.Ale nie zwlekaj jesteś młody popraw sobie komfort zycia.Podpowiem chetnie jak możesz to zrobic szybko, swobodnie ,skuteczniea przede wszystkim profesjonalnie bez błądzenia po lekarzach .Od podstawowych konsultacji lekarskich po leczenie.Po prostu po ludzku i skutecznie.
Proponuje skontaktować sie ze mna : urszula.stria@op.pl Pomóż sobie bo masz sporo do zyskania..zdrowie, radość,siłę.
napisał/a: ~gość 2011-06-04 17:46
~Wojtek napisal(a): Tylko wzdęcia, tzn niekiedy taki brzuch pełny... Ponoć taka mikstura mi pomorze:

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
napisał/a: ~sylwia 2011-06-06 13:30
szukaj u TOMBAK to dobry ruski lekarz porady w ksiązkach i internecie
napisał/a: viki12 2011-06-07 13:03
Jeżeli Tombak, to ten gość , który każe jeść 12 cytryn i robić codziennie lewatywę, to radzę się nie stosować do jego rad.