Ponad roczne problemy ze zdrowiem

napisał/a: evert 2010-08-26 21:34
Witam,

Od ponad półtora roku mam duże problemy ze zdrowiem... Zaczeło się od zimnych nóg - nie do wytrzymania, tętno w dogach niby dobre, do tego doszła podwyzszona temperatura (ok 37,2), ogolne osłabienie - do tego stopnia ze nie bylem w stanie uprawiać jakiekolwiek sporty, poniewaz od razu czułem sie ochydnie (temp, etc). Do tego był kaszel. Byłem u lekarza przypisał jakies tam leczki lecz objawy nie przeszły. Objawy praktycznie od tego czesu nie zatrzymały sie. Ciagle temperatura (od 36,8-37) fakt ze ze strony teoretycznej jest to temperatura w normie ale dalej czuje zmeczenie i znudzenie, a do tego non stop delikatny bol głowy. Jest lepiej ale boje sie zimy i powrotu mocniejszych objawow. około poł roku temu wyleczyłem zatoki, bo miałem mocno zawalone, niby wyleczone lecz katar dalej jest zwłaszcza po nocy i no i nieraz mam zimne nogi no i cały czas ta podwyzszona temperatura. Badania jakie miałem wykonywane to:

- przeswietlenie zatok
- badanie krwi
- badanie moczu
- wymaz z gardła
- alergologiczne

Ogolnie nic nie wykryto, z objawow to jeszcze od poczatku choroby mam cały ubrudzony, geograficzny jezyk i do tego spadł mi poped seksualny ;D i nagle przestało mi sie chciec palic papierosy ( co mnie zawsze przesladowało) Bardzo prosze o podejrzenia co mi moze byc oraz o propozycje badan, jezeli o czyms sobie przypomne to oczywiscie napisze. bardzo prosze o pomoc, poniewaz jestem od dluzszego czasu w dołku, choroba strasznie utrudnia mi funkcjonowanie. Dodam, że mam 19 lat i nigdy nie miałem wiekszych problemow ze zdrowiem.

z góry dziękuje
napisał/a: mlodyg 2010-12-02 13:04
Witaj,

właśnie naszła mnie akcja DOBRY SAMARYTANIN :) i postanawiam nakierować osoby które mają problemy podobne do moich, już zaleczonych. MI tak samo lekarze nie byli w stanie pomóc, choroba była długo terminowa i musiałem szukać pomocy gdzie indziej.

NIestety jako nowa osoba na forum nie moge wkleić linku do wątku na tym forum, ale znajduje się on w dziale LUŹNE ROZMOWY, temat:
"opis dluuugiej choroby ku edukacji"

zdrówka!
napisał/a: wikam2 2010-12-02 13:59
Patrz na daty postów.
napisał/a: evert 2010-12-02 16:00
mlodyg dzieki wielkie za odpowiedz... juz zaczynam czytać ;)