Potrzebna fachowa szybka pomoc!

napisał/a: Frozen 2008-05-15 21:14
Witam wszystkich nazywam się Adrian. Mam 17 lat (4lipca skończę). Jestem prawiczkiem. Na to forum wpadłem przypadkowo aczkolwiek jestem perfekcyjnie zadowolony! Przeczytałem prawie wszystkie tematy z fora o Sprawach intymnych! Mam pewne problemy :

1) Gdy się masturbuję to trwa ba nie trwa nawet pół minuty i od razu koniec itp
Reasumując gdy sobie np wyobrażę jakąś koleżankę^^ to staję mi i wtedy to robię i parę razy
"po walę" i koniec :( I się zastanawiam jak to będzie w przyszłym życiu! Że nawet nic nie zrobię i od razu się spuszczę i upokorzę się przed partnerką :(
2) Mój członek ma 14-15 cm w stanie wzwodu mierzyłem linijką ;D czy to odpowiednia miara? A jak jest w stanie spoczynku to chyba ma z 3 cm ;P i jest chudy nie jest za bardzo gruby jak to jest z tym?
3)Na penisie raz miałem normalnego pryszcza! Czy to normalne?
4)W szatni męskiej w czasie w-f Bez skojarzeń!! Gdy koledzy się przebierają patrzę im na kroczę z ciekawości po prostu! I oni mają tak jak by kurde nie wiem jak to wytłumaczyć dużo trochę tego ja noszę bokserki bo gdy zwykłe slipy zakładam to po prostu mam mało tego ;( Czemu?
5)Prawdopodobnie mam tak zwaną stulejkę naturalnie to widzę gdy nie jest w stanie wzwodu widzę koniec prącia i wyżej taka rureczka skóry na 1cm A gdy próbowałem wyjąć prącie to mnie bolało i widziałem początek ale dalej już nie dałem rady i wycofałem akcję.
6) W miejscu intymnym i pod pachami mam zarost lecz na twarzy nie mam w ogóle nic! Czy to może być spowodowane używaniem maści przeciw pryszczy bo walczę z nimi ;/
7) Mam dziwny głos jeżeli gadam przez tel albo przez mikrofon wszyscy myślą że mam 10 lat a mam 17 przez tel to wszyscy mówią do mnie pani .... Kiedy będę miał normalny męski głoś?

Na razie to tyle punktów moich problemów! Zauważyłem że tutaj są same old schoole :D Więc tutaj się o to poradziłem proszę o dokładne przeczytanie tego ponieważ rozpaczam i ubolewam że prawdopodobnie nigdy nie będę mógł być normalnym człowiekiem i wmawiam sobie że nie będę miał panny, oraz będę samotny bo po co mi to :(

Pozdrawiam,
Frozen

@edit
Nigdy nie miałem i nie mam dziewczyny :( Nie wiem jak to jest. I nigdy się nie całowałem a chciałbym tego doświadczyć.
napisał/a: sorrow 2008-05-15 21:33
1. Młody wiek, napięcie seksualne i brak stałej partnerki - nic dziwnego, że jestes "szybki". Czy ic to będzie przeszkadzać? Byc może. Większość z tego "wyrasta" w stałym związku (nawet jeśli na początku mają problemy). Niektórzy borykają się dłużej, a część nigdy sie nie zmienia.

2. O długościach sobie poczytaj tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Penis . Czy jest odpowiedni? Zależy od dziewczyny... na pewno są takie, które będa "rozczarowane", innym będzie zupełnie obojętnie czy masz 2cm w tą, czy w tamtą jeśli będizesz dobrym kochankiem.

3. A czy pryszcz to coś normalnego?

4. Masz taką budowę, może jestes po prostu jak to się mówi potocznie słabiej wyposazony. Stąd inny wygląd w slipach, czy bokserkach.

5. Masz stulejkę. Jeśli nie możesz sam ściągnąc napletka, to idź do lekarza, bo będzie ci to przeszkadzało.

6. i 7. Maść raczej nie. Brak owłosienia - może taka twoja uroda? Głos - może jeszcze nie zakończyłeś mutacji? Masz 17 lat... czy późno zacząłeś dojrzewać?

Będziesz mógł być "normalnym człowiekiem" :). Wszystkie z wymienionych przez ciebie cech fizycznych na prawdę nie mają aż takiego znaczenia. Dużo bardziej bój się swojej psychiki, żeby nie wytworzyła w tobie trwałych urojonych kompleksów na tym punkcie.
napisał/a: Frozen 2008-05-15 21:57
sorrow bardzo dziękuję Ci za to od razu mnie podniosłeś na duchu aczkolwiek do lekarza się wstydzę powiedzieć mamie mamo mam problemy z fiutkiem idę do lekarza ;P planowałem iść jak będę dorosły a czym to grozi co mi się stanie ? jak pójdę do lekarza ?? co mi zrobi

Pozdrawiam,
Frozen

sorrow dziękuję Ci także za czas i czytanie takich głupich rzeczy ;/ oraz za odpisanie Dziękuję!
napisał/a: sorrow 2008-05-15 22:30
Hmm... no rozumiem, że mamy się możesz wstydzić, ale tak między nami mówiąc, to własnie ona przeoczyła wizytę u lekarza jak byłeś młodszy. Mówię ci... idź do lekarza - niech cię obejrzy i coś doradzi... może prosty zabieg, może się bez niego obejdzie. Co ci grozi jak nie pójdziesz? (tak zrozumiałem twoje pytanie). Poczytaj tu http://www.penis.com.pl/content.php?id=401
napisał/a: Frozen 2008-05-15 23:33
Nie wstydzę się aczkolwiek głupio mi po prostu :P A do lekarza to jakiego sie chodzi ? Bo nie wiem ;/ Głupio mi ze stulejką bo nie chcę żeby mi cieli przy moim fredku ;D
napisał/a: aniawawa1 2008-05-16 15:07
Mozesz pojsc do urologa albo do lekarza pierwszego kontaktu
napisał/a: Frozen 2008-05-16 16:05
Co to jest lekarz pierwszego kontaktu oraz urolog czy on się mieści w szpitalu?

Pozdrawiam,
Frozen
napisał/a: Asior 2008-05-16 16:12
aniawawa napisal(a):lekarza pierwszego kontaktu

to lekarz do którego chodzisz do przychodni. Normalny lekarz rodzinny.

Urologa o ile mieszkasz w mieście też powinieneś znaleźć w przychodni
napisał/a: Frozen 2008-05-16 19:18
aa kumam czaczę :D jak znajde jakies problemy natychmiast zwrócę sie do was