Powiększony mieszek włosowy ?

napisał/a: idiverns 2010-09-30 00:11
Witam,
Otóż z tego co wyczytałem w sieci skóra na jądrach pokryta jest mieszkami włosowymi. Otóż z tego co pamiętam u mnie czasami te mieszki odrobinę się powiększały, np. na skutek nadmiernego pocenia, ale zawsze z powrotem wracały do praktycznie nie widocznych z daleka rozmiarów.
Otóż mam problem, bo jakieś pół roku temu jeden z mieszków włosowych w dolnej części pnisa z pod spodu powiększył się tak, że był wyraźnie widoczny. Nie przeszkadzało mi to i trochę to bagatelizowałem, bo myślałem, że wróci do początkowych rozmiarów (w przeszłości z tego co pamiętam takie rzeczy się zdarzały), czasami lekko zgniatałem w kąpieli, ale zamiast się zmniejszać bardzo stopniowo się powiększa i teraz wygląda jak na zdjęciu (trzeba skopiować link do przeglądarki):
yfrog.com/0p1005637qj

W dotyku przypomina ziarnko grochu zarośnięte skórą, w środku jest dość twarde, ale nie boli nawet pod lekkim naciskiem, sprawa zaczłęła mnie trochę niepokoić więc proszę o pomoc. Skąd u mnie taki dziwny problem i czy to zniknie samo, czy trzeba będzie jakoś temu pomóc ?

Pozdrawiam.