Powtarzający się problem

napisał/a: Natalia276 2010-09-14 18:28
Witam! W sierpniu miałam problem z układem moczowym. Zaczęło się od częstego i nieprzyjemnego oddawania moczu, aż do wysokiej gorączki i bólu nerek, ale dostałam antybiotyk i po kilku dniach przeszło. Teraz znów przychodzi to samo, częste bieganie do toalety już mam za sobą , ale odczuwam ból w okolicy lewej nerki (wcześniej bolała prawa)... Co to może być i jak mogę temu zapobiec? Piję dużo soku żurawinowego i łykam Uro up, i nie chciałabym znów łykać jakiegoś silnego antybiotyku.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
napisał/a: delinka79 2010-09-14 19:48
to drugi epizod , jeśli problem zdarzał by się częściej to należałoby zrobić posiew moczu ale to tylko jeśli faktycznie będzie ciągle ta infekcja w drogach moczowych nawracać , może zbyt lekko się ubierasz i dochodzi do '' przewiania '' okolicy lędźwiowej lub też często współżyjesz , u kobiet jest krótka cewka moczowa i stąd łatwiej dochodzi do infekcji , jeśli objawy są takie jak poprzednio należy się zgłosić do lekarza bo Urosept tu może nie wystarczyć bardziej nadaje się do profilaktyki , dodatkowo można witaminę C pobrać w celu zakwaszenia moczu
napisał/a: Natalia276 2010-09-14 20:08
Tak dość często współżyję, i za każdym razem i przed i po udaję się do toalety, bo ubieram się raczej ciepło bo wolę mieć wszystko zakryte więc chyba nie w tym problem :) Mam nadzieję, ze nie będzie to nic poważnego i więcej się to nie powtórzy,a teraz na razie przeczekam, bo nie jest aż tak źle. Dziękuję za odpowiedź.