problem z brodawkami sutkowymi

napisał/a: Spinella 2010-08-09 16:16
od dłuższego czasu na moich brodawkach utrzymują się bardzo drobne białe plamki. Do tego sutek jest trochę zaczerwieniony, czasami wpada w odcień brązu. Brodawki mnie nie bolą i może trochę panikuje, ale nie wiem czy mam się czymś martwic.

Pozdrawiam.
napisał/a: madzia20x 2010-08-23 13:15
Witam. Wydaje mi się, że albo masz jakieś zapalenie brodawek albo to problem z prolaktyną. Wykluczam, że jesteś matką i karmisz piersią! Gdy ja przestałam karmić piersią po jakimś czasie zachorowałam na hiperprolaktynemię, podwyższona prolaktyna co spowodowało że cały czas mam pokarm w piersiach i muszę przyjmować na stałe leki na zachamowanie produkcji pokarmu. A jeśli chodzi o te plamki białe na brodawkach to ja mam je również mimo, że proszki hamują u mnie to mleko. To wydaje mi się, że coś tam troszeczke wycieka i się osadza na brodawkach. Ja staram się przy kąpieli to usunąć, trochę to wyciskam choć wiem, że nie można drażnić tych brodawek.
Radziłabym ci udać się do ginekologa, ale najpierw spróbuj sobie nacisną na pierś jeśli nic nie wycieka to prolaktynę można wykluczyć. Pozostaje jakaś infekacja.
Napisz jak sobie z tym poradziłaś. pozdrawiam