Problem z oczami

napisał/a: ramzes27 2010-08-13 09:00
Witam.
Od dłuższego czasu (może nawet kilku lat) ciągle mam zaczerwienione oczy wokół oka (koloru bardziej takiego różowego). Występują popękane naczyńka na powiekach. Oczy po przebudzeniu mnie często pieką. Okulista przepisał mi jakąś maść ale niestety nie pomaga, używam również świetlika, również efektów brak.. Czy mogę sam jakość zwalczyć ten problem ?
napisał/a: rendy 2010-08-18 00:10
Problemu sam nie rozwiazesz oczy moga piec od czego kolwiek wada wzroku, zapalenie rogówki, zespol suchego oka... itp. Swietlkia to ty sobie do smietnika wyzuc bo one niepomagaja moj okulista okreslil te krople jako "Patent na kase" kupujesz je kropisz powoduja co innego i idziesz po inne krople i dostajesz z tej samej firmy. Pozatym mowil mi, ze w 70% przypadkach po kropieniu swietlikiem tacy ludzie trafiaja do gabinetow okulistow. Polecam a nawet powiem ZMIEN OKULISTE. Niewiem z kad jestes mozesz poszukac sobie jakis centrow okulistycznych przyjmuja zazwyczaj na NFZ i prywanie.

Ja powiem tak w moim przypadku 3 okulista dopiero wykryl mi zapalenie spojowki a 2 pozostalych mowilo mi, ze to zmeczenie wzroku od kompa.

pozdrawiam