Problem z węzłąmi chłonnymi

napisał/a: jarek8zeta 2010-09-22 01:27
Witam mam 22 lata
Od dłuższego czasu mam problem z węzłami chłonnymi.... (od jakiś 8 lat) często przy infekcji powiększały się na szyi. Od jakiś 2 miesięcy czuję ze coś mi zatyka ucho koło szczeki, pod uchem czuję dyskonfort:( Przypuszczam ze to zatykanie, dyskonfort oraz powiększone węzły chłonne to wina czegoś co znajduję się za moim ósmym zębem:/ dodam ze wyrosły mi cztery ósemki. A więc za ósemką gdzie jest jeszcze miejsce językiem wyczuwam jakby guzek, jakby za ósemką wyrastał mi jeszcze jeden dziewiąty ząb:/ nie wiem czy jest to możliwe czy ten guzek to jednak nie jest ząb tylko coś innego?? i czy tę powiększone węzły chłonne i to wszystko to ina tego czegoś??
Dodam jeszcze że moja dziewczyna robiłą badania na HPV i wyszło że ma brodawczaka i kłyciny nie wiem czy to się ma do rzeczy ale tak informuje jakby to miało jakiś związek.
Proszę o pomoc i poradę
napisał/a: jarek8zeta 2010-10-17 17:55
Mijają już 2 miesiące ja nadal czuje ucisk pod szczęką czy też uchem trudno to zlokalizować oraz powiększył mi sie chyba wezeł chłonny pod uchem do tego:/.. (juz mam na szyi oraz pod szczęką) Cudownie:) do tego uczucie zatkanego ucha:)
Najlepsze jest to ze laryngolog uznał że tak się dzieje czasem i dał mi tableteczki pod język i kropelki:)
Do tego wszystkiego jak już wspominałem wcześniej na samym końcu górnej szczęki za ósemką mam jakby jakiegoś guza.... wcześniej myślałem że to może 9 żąb ale prześwietlenie rozwiało te myśli:/
nic tam zębopochodnego nie ma;/
usunięto mi ósemkę;/ a to coś się tylko powiększyło:)
Nie wiem co robić dalej;/