Przebarwienie skóry - spore, w okolicach intymnych

napisał/a: ccc4 2010-08-25 23:59
Witam,

Mam dziwne przebarwienie w okolicach ud/genitaliów. Teraz już dokładnie nie pamiętam, ale podejrzewam, ze zrobiło mi się "to" w wakacje 2008. Jest to miejsce niedostępne dla słońca - nigdy nie opalałem się bez bielizny, wiec wątpię żeby powstało to na skutek opalania. Początkowo plamki nie były dużych rozmiarów i raczej mi nie przeszkadzały. Jednak po tak długim czasie od ich powstania to jest już raczej jedna wielka plama, która wygląda odpychająco.

Zauważyłem też, że w bardziej gorące dni trochę mnie to miejsce swędzi.

Kiedyś zdarzyło mi się kilka razy (5-6) pójść na solarium na parę minut. Niestety nie pamiętam, czy wtedy owe plamy już miałem. Więcej razy na solarium nie chodziłem. Za to pamiętam, że stosowałem krem do depilacji (wersja sensitive) właśnie w tych okolicach, gdzie występują plamy - jednak wtedy były one znacznie mniejsze, ponieważ od około roku kremów ani innych środków do depilacji nie stosuję.

/Ważne jest tez dla mnie żeby uniknąć lekarzy, ponieważ pewnie dostałbym coś na receptę, czyli pewnie byłby to jakiś antybiotyk. Po antybiotyku (nawet w maści) mam znaczny spadek odporności i kończy się to grypa, w lepszym przypadku przeziębieniem. Nie chcę przez najbliższych 6 miesięcy tracić czas na doleczanie gardła i leczenie innych objawów grypy etc. Po prostu potrzebowałbym jakichś domowych sposobów, delikatnych maści, może ziół.

Będę wdzięczny za wszelkie rady, sugestie.

Pozdrawiam serdecznie użytkowników forum :)
_____________________________________________________________________
Link do zdjęć moich przebarwień skórnych mogę przesłać w prywatnej wiadomości.