psycholog/psychoterapeuta/poradnia Kraków

napisał/a: seya 2010-10-11 10:54
witam
potrzebuje namiarów do jakiejś Poradnia Psychologicznej, badz Psychoterapeutycznej w Krakowie, ale publicznej bowiem na prywatne wizyty mnie nie stać.
z góry dziękuje
napisał/a: ania 32 2010-10-11 11:38
witam:) wpisz w wyszukiwarke poprostu Krakow psychoterapia, poradnia psychologiczna i problem z glowy:))))))))sa tez na forum soby z Krakowa to pewno poleca kogos sprawdzonego.
napisał/a: la_luna_negra 2011-01-18 11:09
Przperaszam że odgrzebuję tak stary wątek, ale wolę tak, niż zakładać taki sam ;)

Proszę osoby z Krakowa o polecenie mi psychologa bądź psychiatry, jakiejś poradni (może być prywatna, byle nie bardzo droga, najlepiej w w okolicy Bronowic Małych, Krowodrzy, lub Błoń, chociaż niekoniecznie)
Chodzi o leczenie nerwicy.
Z góry dziekuję.
napisał/a: wikam2 2011-01-18 11:48
la_luna_negra napisal(a):Przperaszam że odgrzebuję tak stary wątek, ale wolę tak, niż zakładać taki sam:).


Absolutnie nie ma za co przepraszać. Postąpiłaś BARDZO słusznie podłączając się pod obecny taki sam wątek niż tworzyć nowy o tej samej tematyce :) Bardzo fajnie.
PsychologBMW
napisał/a: PsychologBMW 2014-07-18 00:14
Opinie pacjentów o specjalistach są bardzo ważne, jednak w tej szczególnej dziedzinie warto sprawdzić jednocześnie jeszcze kilka innych aspektów. Poza subiektywnymi odczuciami (konkretny terapeuta nie jest odpowiedni dla wszystkich pacjentów - jedni będą z niego zadowoleni, inni nie), koniecznie trzeba sprawdzić kwalifikacje takiej osoby i doświadczenie zawodowe. Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że w terapii istotna jest osobowość terapeuty - to jest w dużej mierze wyznacznik tego, w jaki sposób będzie przebiegała praca, czy z takim specjalistą można spędzić kilka lat regularnych spotkań.
Barbara Michno-Wiecheć, psycholog psychoterapeuta
napisał/a: Klakac 2014-09-16 21:56
Polecam wybrać się do Szpitala na Kopernika w Krakowie. Bardzo mili i kompetentni lekarze. Sama tam uczęszczam do psychiatry a teraz jeszcze będę chodziła na psychoterapie. Warto!