Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Seks podczas miesiączki - jak duże ryzyko?

napisał/a: agnieszka101 2013-06-24 23:13
Witam wszystkich. Od roku czasu współżyję z moim pierwszym partnerem. W drugi dzień miesiączki, podczas stosunku, doszło do wytrysku w pochwie. Jak duże jest ryzyko zajścia w ciążę podczas wytrysku w trakcie miesiączki? Uprzedzam, że cykle mam regularne, 28dniowe, jednak tym razem miesiączka przesunęła mi się o dwa dni do tyłu..
napisał/a: Gracee 2013-06-25 20:08
agnieszka10 napisal(a):Witam wszystkich. Od roku czasu współżyję z moim pierwszym partnerem. W drugi dzień miesiączki, podczas stosunku, doszło do wytrysku w pochwie. Jak duże jest ryzyko zajścia w ciążę podczas wytrysku w trakcie miesiączki? Uprzedzam, że cykle mam regularne, 28dniowe, jednak tym razem miesiączka przesunęła mi się o dwa dni do tyłu..

Jeśli cykl się nie skróci to nie ma ryzyka.
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-01-15 18:17
[url_special=http://nastolatek-i-zdrowie.wieszjak.polki.pl/seks-i-antykoncepcja/236090,Czy-podczas-miesiaczki-mozna-zajsc-w-ciaze.html:xwresgq9]http://nastolatek-i-zdrowie.wieszjak.polki.pl/seks-i-antykoncepcja/236090,Czy-podczas-miesiaczki-mozna-zajsc-w-ciaze.html[/url_special:xwresgq9]