Skurcze mięśni oraz kolka

napisał/a: TomOlej 2010-09-13 23:02
Od kilku dni męczą mnie skurcze mięśni oraz kolka. Jestem osobą aktywną fizycznie i mam tylko 16 lat. Codziennie gram w piłkę nożna i ćwiczę na siłowni. Na 1km schodzę poniżej 2 minut 30 sekund wiec jestem dobry kondycyjnie. Kolki nie miałem od kilku lat. Teraz po szybszym chodzie dopada mnie kolka. Skurcze mieści dopadają mnie głównie podczas grania w piłkę (ale także podczas chodzenia i siedzenia) i są tak częste że nie da się wytrzymać. Lekarz polecił mi pić miętę ale to nic nie pomaga. Może wy wiecie co to może być. Jak macie jakieś pytania to pisać w temacie.


Pozdrawiam
napisał/a: Blackursus 2010-09-13 23:08
A czy przyjmujesz jakies suplementy diety? Wiesz, przy duzym wysilku fizycznym, organizm zuzywa wiecej mikroelementow. Twoje skorcze to typowy objaw niedoboru magnezu. Powinnes zaopatrzyc sie w jakis dobry zestaw witamin, koniecznie dla sportowcow. Pozdrawiam.
napisał/a: TomOlej 2010-09-13 23:20
Blackursus napisal(a):A czy przyjmujesz jakies suplementy diety? Wiesz, przy duzym wysilku fizycznym, organizm zuzywa wiecej mikroelementow. Twoje skorcze to typowy objaw niedoboru magnezu. Powinnes zaopatrzyc sie w jakis dobry zestaw witamin, koniecznie dla sportowcow. Pozdrawiam.


Jem suplementy, głównie masowe aktualnie mam przerwę w cyklu suplementacji.
napisał/a: Blackursus 2010-09-13 23:32
Wez dodatkowo magnez, to Ci nie zaszkodzi. Skurcze powinny ustapic.