SPADEK SPRAWNOŚCI INTELEKTUALNEJ.

napisał/a: yazeeen 2011-01-07 19:35
Witam,
Od jakiegoś czasu wydaje mi się, że moja sprawność umysłowa jest znacznie osłabiona. Zdolości kojarzenia, przetwarzania informacji, abstrakcyjnego myslenia sprawiają mi spory problem. Nie wiem dlaczego się tak dzieje. Nie jestem uzalezniony od alkoholu, środków pobudzających, ani niczego co w jakiś znaczący sposób mogłoby szkodzić zdrowiu.

W czerwcu br. brałem udział w sesji testowej mensy i uzyskałem wynik kwalifikujący do wstąpienia, także wcześniej nie miałem większych problemów z pracą mojego mózgu.

Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi użytkowników forum ze względu zarówno na zbliżającą się sesję jak i zwykły strach, który ostatnimi czasy często mnie dopada kiedy orientuję się że nie do końca rozumiem co się w ogół mnie dzieje.
napisał/a: k23 2011-01-07 20:04
dieta np, ilosc snu, moze po taki chwilowy letar mysle ze wsyzstko jest w porzadku. Przy wzmozonej pracy umyslowej, potrzebne sa spore dawki glukozy:) moze potrzbeujesz odpoczac po prostu. Stres moze miec tutaj wplyw, dlatego warto sie zrelaksowac:) fale mozgowe alpha stymuluja nauczanie. na necie mozesz poszukac programow stymulujacych nauke np brain sync albo rzeczy z monroe institute. tutaj masz problke brainsynca przeznaczona dla fal alpha własnie
https://www.youtube.com/watch?v=IPif7KiGxW4