Straszny ból stawów, mam 20 lat

napisał/a: Bohaterro 2010-12-23 10:18
Witam, nie wiem czy potrzebnie zakładam nowy temat, ale nie znalazłem na forum podobnego. Mam 20 lat i pracuje w budownictwie, od jakiegoś czasu cierpię na okropny ból stawów tj. kolan, ramion i nadgarstków. nic bym nie miał do tego, ale staje się to nie do wytrzymania, nie mogę spać, klękać, podnosić czegokolwiek, po prostu czuje się jak jakiś dziadzio ;( bardzo proszę o jakaś poradę. Z góry dziękuje i pozdrawiam, Paweł
napisał/a: augustyn888 2010-12-23 12:43
Bohaterro napisal(a):Witam, nie wiem czy potrzebnie zakładam nowy temat, ale nie znalazłem na forum podobnego. Mam 20 lat i pracuje w budownictwie, od jakiegoś czasu cierpię na okropny ból stawów tj. kolan, ramion i nadgarstków. nic bym nie miał do tego, ale staje się to nie do wytrzymania, nie mogę spać, klękać, podnosić czegokolwiek, po prostu czuje się jak jakiś dziadzio ;( bardzo proszę o jakaś poradę. Z góry dziękuje i pozdrawiam, PawełBudownictwo!
Wiek tutaj może nie mieć znaczenia.Pracując na budowie jesteś narażony na duże zmiany temperatur,przeciągi lub wilgoć.Może to mieć związek z Twoją pracą i nieodpowiednim zabezpieczeniem stawów przed tymi niekorzystnymi warunkami.Może również dźwigasz ciężkie rzeczy ponad swoje siły.Wiadomo,prywaciarze oszczędzają na czym się da.Po prostu sam musisz o siebie lepiej zadbać.Jednak gdy będzie to trwało dłużej,skorzystaj z pomocy lekarskiej.
Pozdrawiam.Wesołych Świąt.
napisał/a: biedra1 2011-01-07 18:40
Gdy wstajesz rano odczuwasz taka jakby sztywnosc w tych stawach, ktora z uplywem godzin mija? Zdarza sie u Ciebie stan podgoraczkowy jakby bez przyczyny, tzn bez przeziebienia itp? Bole stawow sa po jednej stronie ciala czy po obu?