Szukam rozwiązania

napisał/a: nonex01 2009-03-24 07:58
Witam wszystkich! Mam wg mnie dość nie typowy problem choć pewnie spotkaliście się z nim na tym forum.

Mówiąc krótko chodzi o przyjemność z seksu a właściwie jej brak
Problem ten mam już od dłuższego czasu jednak nie interesowałem sie nim zbytnio ale ostatnio mam stałą partnerkę i przeszkadza jej to ze nie mogę dojść do końca.
Co prawda mogę się kochać długo i wszystko jest tam ok czasami robimy to godzinami ale nie mam żadnych doznań w żadnej pozycji.

Do tej pory myślałem ze jest to wina stulejki ze skorka nie może swobodnie schodzić na dol i do góry wiec zająłem sie tym w szpitalu, jednak nic to nie pomogło.

Chodzi o to że nie odczuwam doznań nawet podczas masturbacji a nawet dotyku w miejscach przy żołędziu gdzie przyjemność powinna być według mnie. tak jakby to miejsce nie odczuwało nic ale zarazem ze zwodem wszystko jest ok. Podniecam się wszystko jest ok ale kiedy uprawiam seks nie czuje zupełnie nic tak samo jak przy masturbacji.

Co robić? I czego są to objawy?
Dodam ze w przeszłości zdążało mi sie często i regularnie masturbować ale nie słyszałem przypadku ze przez to ktoś stracił wrażliwość w tych miejscach. proszę o odpowiedź. [/color]
napisał/a: natasha_ 2009-03-24 09:45
Czyli kiedyś odczuwałeś przyjemność w trakcie masturbacji a teraz nie?
Skomplikowana sprawa, bo jakbyś nie miał przyjemności tylko w trakcie seksu, a miał w trakcie masturbacji, to można by zrzucić winę na uzależnienie od określonych bodźców. Ale skoro masturbacja też nie daje Ci żadnej przyjemności...hmm.
Ciężka sprawa szczerze mówiąc i wątpię, że uzyskasz pomoc na forum. Radziłabym iść do seksuologa.