Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Twarde grudki

napisał/a: agnieszka11113 2010-08-16 00:10
Jakiś miesiąc temu byłam na wakacjach.Wróciłam jak sądziłam pogryziona.Najbardziej w dole placów między pośladkami,po jednej sztuce pod pachami.Były to twarde grudki,bez żadnego "ujścia".
Wchłonęły się tak jakby.Zostały tylko czerwone i sine ślady.Po tygodniu te "ślady" od nowa nabrzmiały.Pojawiły się tez nowe,pod piersiami.Po uciśnięciu swędzą potwornie przez kilka minut i sinieją.Są bardzo twarde.Zanikają i wracają.Chciałam jedną wycisnąc i nakłułam igłą,poleciała tylko krew.Co to może być??
napisał/a: piotrosiama 2010-08-16 00:21
Z Twojego opisu mogę przypuszczać, że to może być np liszaj albo jakaś bakteria. Nie wolno tych grudek nakłuwać bo tylko spowodujesz ich rozlewanie. Bez wizyty u dermatologa się nie obędzie.
Pozdrawiam
napisał/a: agnieszka11113 2010-08-16 00:24
Zrobiły mi się tez na sutkach strupki i małe wypryski,bolą mnie od paru dni piersi przy dotykaniu
napisał/a: piotrosiama 2010-08-16 00:28
Ja mogę tylko poprzypuszczać a jedynie lekarz postawi prawidłową diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam
napisał/a: agnieszka11113 2010-08-16 00:33
dziękuje serdecznie,w tym tygodniu sie udam do lekarza.Pozdrawiam
napisał/a: piotrosiama 2010-08-16 00:36
Koniecznie - odezwij się potem po wizycie.