ucisk w klatce piersiowej

napisał/a: rafalu2000 2010-09-04 14:45
Witam, proszę o jakieś wskazówki co to może być, podejrzewam serce. Od jakiegoś czasu podczas jazdy rowerem cierpną mi ręce, nawet czasami jak siedzę przed konputerem. Drugie co mnie martwi to silny uciskający ból w klatce piersiowej od jakiegoś czasu, który pojawiał się podczas robienia pompek lub kichaniu. Byłem tydzień temu u lekarza który powiedział że jest to dyskopatia (mam odebrać w poniedziałek zdjęcia z prześwietlenia). Dzisiaj natomiast kiedy odkurzałem samochód dopadł mnie bardszo silny tego typu ból, ból mocno uciskał klatkę piersiową aż zbladłem, położyłem się i dosyć szybko miną. Nawet kiedy uciskam ręką klatkę w okolicach mostka czuję ból. Dodam co sam chyba dopiero sobie uświadomiłem że od dawna towarzyszy mi duży stres. Mam 22 lata, dziękuję za rozsądne odpowiedzi.
napisał/a: delinka79 2010-09-06 03:47
to cierpnięcie rak jest najprawdopodobniej związane z kręgosłupem natomiast co do bóli serca to jeśli było robione ekg i nic nie wykazało to przyczyną jest tu albo stres albo też kręgosłup
napisał/a: rafalu2000 2010-09-08 22:13
Byłem u drugiego lekarza z prześwietleniem kręgosłupa które nie wykazało jakichś nieprawidłowości. Opisałem wszystkie dolegliwości klatki piersiowej ale mówiłem jak do ściany, ani mnie nie zbadał ten lekarz ani nic. Dał mi jedynie skierowanie do neurologa i to wszytsko! A neurolog przyjmnie mnie dopiero 19 października... Bóle nie ustępują. Przypomniałem sobie chociaż nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego że jakieś 2 lata temu miałem kleszcza. Proszę o jakieś porady. Co mam zrobić?