Utrzymujący się ból brzucha po alkoholu

napisał/a: Hilfen 2010-11-22 10:52
Zapewne wielu ludzi ma coś takiego, ale w moim przypadku ból utrzymuje się jeszcze przez kila dni. Jeśli coś zjem od razu ból się nasila, bardzo często odbija mi się, czasem jest mi duszno, czuje się źle po prostu. Pamiętam, że od zawsze miałem wrażliwy żołądek, nie trudno było o zatrucie się (wymioty) czymś mało zdrowym, ale teraz jedząc np coś smażonego od razu żołądek odmawia mi posłuszeństwa. Ostatnio piłem alkohol w piątek, na drugi dzień trzy piwa, pod wieczór brzuch nie bolał mnie długo, ale dość intensywnie, w końcu ustało i było dobrze. W niedzielę wieczór jeszcze dwa piwa, zjadłem coś, położyłem się spać, ale przebudziłem się po kilku godzinach z bólem + duszności. Pobolało z dwie godziny i ustało. Dziś zjadłem śniadanie i znowu ból brzucha, choć teraz powoli już przechodzi. Może ma to jakiś związek z moją nerwicą, choć właśnie ostatnio większość objawów jakby przestała mnie nękać i powoli odchodziła w niepamięć, gdyby nie ten brzuch. Można powiedzieć, że ustało jedno, a zaczęło się drugie.
napisał/a: Pawel17 2010-12-05 14:06
Witaj z mojej strony to ja nie myśle że to nie jest problem z żałatkiek tylko problem z wątroba a dlaczego tak mysle ... poniewarz przy wypiciu alkocholu wotroba trawi wszystko i wszystkie niepotrzebne składniki dla organizmu i po alkocholu tak jest... napewno już maż zepsuta wotrobe od alkocholu i jak jeż to tez powoduje ból...
napisał/a: viki71 2010-12-05 22:49
Paweł,wyluzuj.Nie odpisuj na posty,które są stare.Ktoś sobie bazgrnoł i nawet nie był zainteresowany odpowiedzią.I to nie musi być wątroba,tylko nadkwasota.
napisał/a: Hilfen 2010-12-06 01:28
Dlaczego miałbym nie być zainteresowany odpowiedzią? : > Skoro nikt nie odpisał to cóż zrobić, łaski bez.

A Paweł to niech się najpierw pisać poprawnie nauczy No ale skoro "nie myśli" ) Wątrobę mam zdrową, tak jak pisałem od dziecka mam wrażliwy żołądek.

Trochę dziwna sprawa, ale ból przeszedł, po prostu, czy wróci, nie wiem. Nadkwasota raczej odpada, może jakieś zapalenie żołądka. Pytanie czy ból wróci.
napisał/a: viki71 2010-12-06 18:54
Sorki ale czasem zdarza się jednorazowy post.Lekarzem nie jestem ale ból żołądka po jedzeniu,czy wypiciu nie jest normalny.Pomyślałam o nadkwasocie,bo prowadzi do wrzodów a tego ostniego nie chciałam wyrokować.Ja napewno poszłabym do lekarza i wyciągneła skierowanie na badania żołądka.Wymiotowałam tylko dwa razy ale dla mnie było to tak dziwne,że zaraz byłam u swojego lekarza pierwszego kontaktu.Dostałam jakieś tabletki i przeszło.
Pozdrawiam.
napisał/a: tomek44 2010-12-06 21:36
Pawel17 napisal(a):Witaj z mojej strony to ja nie myśle że to nie jest problem z żałatkiek tylko problem z wątroba a dlaczego tak mysle ... poniewarz przy wypiciu alkocholu wotroba trawi wszystko i wszystkie niepotrzebne składniki dla organizmu i po alkocholu tak jest... napewno już maż zepsuta wotrobe od alkocholu i jak jeż to tez powoduje ból...


Moderatorzy poprawcie to badziewie bo niedobrze się robi.