wątpliwości

napisał/a: ~12356 2011-05-25 15:29
Czy mozliwe jest, by mężczyna był prawdziwie zaangazowany w związek a nie chciał współzyć z kobietą, twierdząc, że ma jakieś problemy emocjonalne, blokadę itd itp. Robi to rzadko. Raz na dwa tygodnie nawet. Ja przez takie jego zachowanie zaczęłam go unikać równiez. Dochodzi już do paranoi. Zwyczajnie mu nie wierze twierdząc, że po prostu nic do mnie nie czuje, nie pociagam go i zmierzam w związku z tym do zakonczenia związku. Dodam tu, że bardzo mi pomaga, w zasadzie poza pracą jest stale ze mną, ale nie czuje by chciał ze mną spędzać czas. Woli zając się pracą niż posiedzieć ze mną. Mamy po ok.50 lat.
gajaa
napisał/a: gajaa 2011-06-08 16:35
~12356 napisal(a): Czy mozliwe jest, by mężczyna był prawdziwie zaangazowany w związek a nie chciał współzyć z kobietą, twierdząc, że ma jakieś problemy emocjonalne, blokadę itd itp. Robi to rzadko. Raz na dwa tygodnie nawet. Ja przez takie jego zachowanie zaczęłam go unikać równiez. Dochodzi już do paranoi. Zwyczajnie mu nie wierze twierdząc, że po prostu nic do mnie nie czuje, nie pociagam go i zmierzam w związku z tym do zakonczenia związku. Dodam tu, że bardzo mi pomaga, w zasadzie poza pracą jest stale ze mną, ale nie czuje by chciał ze mną spędzać czas. Woli zając się pracą niż posiedzieć ze mną. Mamy po ok.50 lat.


Widocznie nie ma większych potrzeb. Czy seks jest dla Ciebie naprawdę tak ważny, aby przekreślać związek? Jeśli czujesz się przy tym mężczyźnie dobrze, a on daje Ci do zrozumienia, że mu na Tobie zależy, to nie rezygnuj - stracisz wiele...
napisał/a: ~gość 2011-06-13 11:43
dziękuję serdecznie za odpowiedź.
napisał/a: ~Mama bliźniaków 2011-07-18 22:44
Witam,

A może problem dotyczy zdrowia? Mężczyźni unikają lekarzy jak ognia. Gdy coś się dzieje lubią to bagatelizować, bądź ze strachu zaprzestają leczenia.

Jeżeli taka sytuacji Ci nie odpowiada, pragniesz czegoś więcej, ciepła, bliskości, rozmowy - porozmawiaj z nim o tym. Powiedz co czujesz, jak się czujesz i jaki masz problem. Może on tego nie wie, nie widzi, bo z domysem u facetów to różnie bywa - jak kobieta nic nie mówi to znaczy, że wszystko jest w porządku:)
napisał/a: ~Litaaa 2011-07-20 07:57
Piszesz, że jesteście ludźmi w dojrzałym wieku. Może Twój partner ma jakąś dysfunkcję seksualną związaną z wiekiem i dlatego unika zbliżeń?
gajaa
napisał/a: gajaa 2011-07-20 16:00
Nie ma za co!

A może Twój partner ma jakieś obawy, że nie jest dobry w łóżku i/lub Cię nie zadowala?