Wędrujący ból podbrzusza

napisał/a: DrWitt 2010-09-13 00:04
Witam. Mam dość nietypowy mały problem i nie wiem gdzie szukać informacji o nim. Zaczęło się od bólu po prawej stronie podbrzusza który promieniuje w kierunku pachwiny i biodra, tak jakbym mocno ścisnęła brzuch paskiem, ból nie nasilał się przy poruszaniu ani dotykaniu. Po kilku godzinach "zawędrował" na środek, po to by zaraz ulokować się na krótko po lewej stronie, na dodatek zelżał. Następnie wrócił ponownie na prawą stronę i tam został, ból promieniuje jeszcze po wewnętrznej stronie ud, powoduje to uczucie ściepnięcia. Ostatni raz okres miałam miesiąc temu i generalnie to wszystko powinno zwiastować nadejście kolejnego, ale u mnie cykl trwa dłużej niż 30 dni tak więc wątpię, żeby dolegliwość miała związek z nadchodzącą miesiączką. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
napisał/a: motylek.2 2010-09-13 11:01
ja miałam podobnie ostatnio , z wielkimi bólami trafiła do szpitala i okazało sie ze mam ostre zapalenie jelitowo-żołądkowe.

Mozesz wykluczyc kolke jelitowa??? Albo wyrostek ???
napisał/a: DrWitt 2010-09-13 14:05
To na pewno nic związanego z wyrostkiem, nie było nudności, gorączki, apetyt mam (swoją drogą może za duży:)) i kolkę też należy wykluczyć, ponieważ ból związany z nią jest zupełnie inny.
napisał/a: motylek.2 2010-09-13 17:33
Moja siostra miała teraz usuwany wyrostek nie miała objawów typowego wyrostka tylko bolał ja brzuch bardzo i okazało sie ze ma wyrostek i nadodatek wylany i zapalenie odszewnej.