woda w żołądku

napisał/a: karambol 2010-12-26 20:05
Witam! Mam taki problem (a właściwie moja mama), z którym lekarze niestety nie potrafią sobie poradzić ("phi, pierwszy raz coś takiego widzę" ;-/ ) - mojej mamie co jakiś czas zbiera się woda w żołądku- objawia się to tym, że najpierw czuje ostry skurcz żołądka a potem musi biec do łazienki aby wypluć wodę. Czystą, 'normalną' wodę... Nie jest to spowodowane żadnym jedzeniem (typu alergia pokarmowa). Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Pomóżcie!

Pozdrawiam serdecznie
napisał/a: augustyn888 2010-12-27 17:43
karambol napisal(a):Witam! Mam taki problem (a właściwie moja mama), z którym lekarze niestety nie potrafią sobie poradzić ("phi, pierwszy raz coś takiego widzę" ;-/ ) - mojej mamie co jakiś czas zbiera się woda w żołądku- objawia się to tym, że najpierw czuje ostry skurcz żołądka a potem musi biec do łazienki aby wypluć wodę. Czystą, 'normalną' wodę... Nie jest to spowodowane żadnym jedzeniem (typu alergia pokarmowa). Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Pomóżcie!

Pozdrawiam serdecznie


Być może nie jest to woda,ale nadmiar kwasów żołądkowych które u niektórych osób w ten sposób żołądek wydala na zewnątrz,stąd taki odruch wymiotny.