wypadanie włosów po ciąży

napisał/a: ilnesss 2010-09-12 19:54
Witam, bardzo proszę o poradę. Jestem 3 miesiące po porodzie, karmię piersią. Od niedawna zaczęły mi wypadać włosy, obserwuję coraz więcej, co mogę zrobić karmiąc piersią żeby zastopować albo przynajmniej ograniczyć ten stan? Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto, jeśli to ma jakieś znaczenie. Pojawiła się w trakcie ciąży, po porodzie morfologia w porządku, TSH obniżyło się o połowę.
napisał/a: zuza7625 2010-09-12 20:17
ilnesss napisal(a):Witam, bardzo proszę o poradę. Jestem 3 miesiące po porodzie, karmię piersią. Od niedawna zaczęły mi wypadać włosy, obserwuję coraz więcej, co mogę zrobić karmiąc piersią żeby zastopować albo przynajmniej ograniczyć ten stan? Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto, jeśli to ma jakieś znaczenie. Pojawiła się w trakcie ciąży, po porodzie morfologia w porządku, TSH obniżyło się o połowę.Niedoczynność tarczycy ma niestety bardzo duzy wpływ na to. Musisz zrobić badania i oczywiscie porozmawiac z endokrynologiem bo i ciaża i hormony mają na to wpływ. A póki co proponuję Ci maseczke do włosów Wax dostepna w aptekach i naprawde pomaga. Przy karmieniu musisz uważac na diete a lepiej nie faszerować sie żadnymi tabletkami typu skrzypowita itd. Ale koniecznie odwiedz lekarza:)
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-09-12 21:50
ilnesss napisal(a):Witam, bardzo proszę o poradę. Jestem 3 miesiące po porodzie, karmię piersią. Od niedawna zaczęły mi wypadać włosy, obserwuję coraz więcej, co mogę zrobić karmiąc piersią żeby zastopować albo przynajmniej ograniczyć ten stan? Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto, jeśli to ma jakieś znaczenie. Pojawiła się w trakcie ciąży, po porodzie morfologia w porządku, TSH obniżyło się o połowę.


Miałaś robione ostatnio Anty TPO i Anty TG? A te TSH to ile wynosi?