zaczeriwniona skóra na nodze

napisał/a: APSIK1 2010-08-20 21:11
dzień dobry mam 31 lat,4 dni temu obtarłem kolano.pojawił się ból zaraz pod kolanem,na drugi dzień pojawiła się opuchlizna i ogromny ból,taki że ciężko było mi chodzić.opuchlizna robiła się większa i schodziła coraz niżej.moja noga zrobiła się nabrzmiała i obolała.wczoraj zauważyłem zaczerwienienia,coś jakby skóra była poparzona.opuchlizna dziś jest od kolana aż po kostki,kostka też mi spuchła zaczerwienie też jest.opuchlizna jest twarda.
ponieważ jestem za granica w holandii.2 dni temu byłem w szpitalu.noga była spuchnięta ale jeszcze zaczerwienień nie było lekarz spojrzał dotknął nogi,pomyślał i przepisał mi antybiotyk o nazwie FLUCLOXACILLINE ACTAVIS 500MG.nie robili mi żadnych badań,testów ani prześwietleń.kazali tylko przyjść za tydzień jak nie pomoże.mi się wydaje że jest gorzej.i mam wrażenie że mi tu nie pomogą.proszę o pomoc ponieważ musiałbym do polski jechać.przynajmniej chciałbym wiedzec co to może być? spróbuje wysłać list ze zdjęciem.
z góry dziękuje.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-20 21:16
Witam !
Moim zdaniem powinieneś wrócić do tego szpitala.
napisał/a: APSIK1 2010-09-16 11:40
witam,powiem antybiotyk który dostałem pomógł.
ta dolegliwość,choroba nie była rozpoznana w szpitalu poprostu dostałem antybiotyk na bakterie.
koleznaka z PL przjechała w odwiedziny,i powiedzała że jej znajomy ostatnio to miał na nodze identycznie ból,spuchnięcie nabrzmienie.i rudności z chodzeniem skura jakby poparzona.
powiedzała że to RÓŻA.i jej kolega w szpitalu na to leżał,bo zakaźne podobno.
dziekuje za odpowiedź.