zaczerwieniona i opuchnięta noga.

napisał/a: APSIK1 2010-08-20 09:50
dzień dobry mam 31 lat,4 dni temu obtarłem kolano.pojawił się ból zaraz pod kolanem,na drugi dzień pojawiła się opuchlizna i ogromny ból,taki że ciężko było mi chodzić.opuchlizna robiła się większa i schodziła coraz niżej.moja noga zrobiła się nabrzmiała i obolała.wczoraj zauważyłem zaczerwienienia,coś jakby skóra była poparzona.opuchlizna dziś jest od kolana aż po kostki,kostka też mi spuchła zaczerwienie też jest.opuchlizna jest twarda.
ponieważ jestem za granica w holandii.2 dni temu byłem w szpitalu.noga była spuchnięta ale jeszcze zaczerwienień nie było lekarz spojrzał dotknął nogi,pomyślał i przepisał mi antybiotyk o nazwie FLUCLOXACILLINE ACTAVIS 500MG.nie robili mi żadnych badań,testów ani prześwietleń.kazali tylko przyjść za tydzień jak nie pomoże.mi się wydaje że jest gorzej.i mam wrażenie że mi tu nie pomogą.proszę o pomoc ponieważ musiałbym do polski jechać.przynajmniej chciałbym wiedzec co to może być? spróbuje wysłać list ze zdjęciem.
z góry dziękuje.
napisał/a: APSIK1 2010-09-16 11:44
witam!widze że nikt nie odpisał ale już wiem to była tzw.RÓŻA.ból ,i opuchlizna ustąpiło.ale może nawracać nawet na twarzy.o zgrozo!oby nie.

pozdrawiam.