Zapalenie zatok w trakcie kuracji antybiotykowej

napisał/a: Igniss 2010-09-03 22:07
Od 3 tygodni zmagam się z zapaleniem oskrzeli. Cały czas biorę jakieś antybiotyki, najpierw Klacid, później Unidox, teraz Cipronex. Oprócz tego burerhin (ciągle mam katar) i ACC. Od tygodnia mam dodatkowo wrażenie, że również z moimi zatokami jest coś nie tak, doszedł do tego wszystkiego ból głowy w okolicy czoła i oczu, chwilami bardzo silny, zwłaszcza podczas kaszlu, pochylania głowy do przodu, leżenia i zmianach temperatury otoczenia. Zwykłe tabletki przeciwbólowe niestety nie pomagają.
Wszystko to wydaje mi się dość dziwne. Czy gdyby to było zapalenie zatok to leki które brałam do tej pory nie powinny już przypadkiem pomóc? Poza tym jak to jest możliwe w trakcie brania antybiotyków?
Co można jeszcze zrobić? Ten ból jest naprawdę strasznie uciążliwy :(
napisał/a: Hubert@ 2010-09-05 14:21
Tak można chyba zmienić lekarza na dobrego laryngologa. Możesz mieć infekcje wywołaną jakimś opornym patogenem i dlatego leki nie skutkują. Wnioskuję iż jesteś bardzo osłabiona. Wg mnie powinno się wykonać posiew aby spr co za patogen powoduje dolegliwości oraz wskazana by była morfologia krwi która pozwoliła by ocenić czy przypadkiem nie dochodzi infekcja wirusowa.