zawroty głowy, nudności

napisał/a: arek16 2011-01-10 13:59
Witam od paru dni mam zawroty głowy, raz gorzej, raz w ogóle. Razem z zawrotami mam nudności (jednak jeszcze nie wymiotowałem). np dziś rano o 9 tak sie kręciło, że nie mogłem aż oczów miec otwarych. Towarzyszy im lekki, ledwo wyczuwalny ból głowy. Dziś jak sie obudziłem bolało mnie przy pulsie jak dotknąłem(teraz tego bólu nie wyczuwam), wystraszyłem sie, że to guz mózgu czy coś (bo hipochondrykiem jestem). Jestem też troche senny, wzrok jeśli uległ pogorszeniu to tego nie zauważyłem. Zamierzam w tym tygodniu udać sie do lekarza, może tomografie głowy zrobić. Czy to coś poważnego, czy mam sie martwić (bo sie martwie z byle powodów, ostatnio robiłem przeswietlenie klatki z powodu kłucia)?

Aha, mam zepsuty monitor i świeci tak na żólto-zielono i razi w oczy, czy może takie objawy dawać kilkugodzinne patrzenie w niego?
napisał/a: piotrosiama 2011-01-10 14:21
Ja bym Ci powiedziała tak - odstaw ten komputer /daj do naprawy a sam więcej ruchu na świeżym powietrzu i będzie ok.
napisał/a: arek16 2011-01-16 13:55
Zawroty i bóle głowy przeszły ale pojawił sie katar, suchy kaszel i ból gardła, czy może to byc powiązane? Dodam że miałem juz kiedys taki bol gardła przez pare tyg i brałem antybiotyki na zatoki
napisał/a: piotrosiama 2011-01-16 14:00
Prawdopodobnie złapałeś jakąś infekcję, masz temperaturę.