Złamany nos?

napisał/a: Michal90 2010-12-29 13:55
Witam serdecznie.
Proszę o poradę odnośnie złamanego nosa. Otóż wczoraj musiałem się niestety pożegnać z telefonem i nie obyło się bez fizycznego ponaglania w związku z czym dostałem " z bańki" w nos.

Nos jest dość mocno opuchnięty na bokach, i trochę tak jakby przekrzywiony w lewo ale nie przy dziurkach tylko tak u nasady nosa (przepraszam nie wiem jak to fachowo opisać). Żeby to zauważyć trzeba się przyjrzeć z bliska. Prawdę mówiąc gdyby nie kolega któremu powiedziałem o całym zajściu, a który dokładnie mi się przyjrzał w ogóle bym nie zauważył że mam coś z nosem.

Jest to dla mnie o tyle dziwne że wszystkie znane mi osoby które miały kiedyś złamany nos narzekały na mocny pulsując ból, mnie nos w ogóle nie boli wczoraj też nie bolał mogę go dotykać, ruszać nim. Przez dziurki oddycham normalnie jedynie dzisiaj z jednej dziurki poleciało mi trochę krwi. (wczoraj zaraz po zajściu z nosa nic mi nie leciało). Trochę mnie to przeraziło.

Pytam na forum ponieważ 2 lata temu na treningu piłki nożnej kolega kopnął mnie w nos w obuwiu korkowym i jak pamiętam ból był straszny przez 3 dni miałem spory krwotok z nosa nie mogłem oddychać przez nos i tak jakby mnie swędział ale o dziwo był prosty! Teraz z kolei po wczorajszej "akcji" ;/ nos jest lekko przekrzywiony i opuchnięty ale nic nie boli...

PS. Chciałem wstawić zdjęcie, ale nie mogę dodać linku ponieważ jestem nowym użytkownikiem...

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
M.
napisał/a: lekarzwewnetrzny 2010-12-29 15:06
Weź kilka razy apap, jak po 3-4 dniach dalej będzie bolał zapraszam na prześwietlenie.

Pozdrawiam!