Związek

napisał/a: ~Anonymous 2010-11-22 14:02
Mam taka sprawe byłem z dziewczyną 1,5 roku przez ten czas ona zerwała ze mna kilka razy i wracała po nieługim czasie do mnie spowrotem i tweirdziłą ze cche ze man być i ze mnei kocha 1,5 miesiaca albo 2 zawsze było ok super a później zawsze jej sie odmieniało nagle i nie była pewna uczuc zastanawiała sie nad wszystkim i zrywała i tak za kazdym razem.

Powiedzcei mi dlaczego tak robiła ?? Jak to rozumieć ze nie kochała czy ze kocha ale czegos sie boi czy co ??

teraz nie ejstesmy razem bo ona skonczyła chciała być sama i jak pisalismy niedawno chwile to mi napisała że nie jest szczesliwa itd.

Pomóżcie mi to zrozumieć albo co ja mam zrobić żeby o niej zapomnieć i wymazać ją z pamięci ?? Bo nie potrafie ;(
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-22 15:15
Chyba nikt Ci nie powie co siedzi w glowie Twojej bylej dziewczyny, mysle, ze powinienes sam ja o to zapytac i wyjasnic jak Ty sie z tym czujesz. Jesli chodzi o zapomnienie o niej to mysle, ze nie da rady jesli nie przestaniesz sie z nia kontaktowac(przynajmniej przez jakis czas) zeby sprawdzic jak Ty sam sie bez niej czujesz.
napisał/a: ognista4 2010-11-22 17:39
pogadaj z nią.....przypomnij sobie w jakich sytuacjach "zrywała"...bo jeśli tak sie zachowywała prZY jakiesj większej kłótni to po prostu ma taki porywczy temperament i tyle.....gdyby narawdę chciał cię zostawić nie wróviłaby już po pierwszym rozstaniu....

powiedz jej że rani cię tkaie jej postępowanie, skoro dziewczyna piszę zę nie jest szczęśliwa to jednak ci na niewj zależy, niech w jakiś inny sposów wyładowuje gniew.....