Czy odpuścić sobie związek z ojcem mojego dziecka?

napisał/a: Rafimara 2019-01-16 07:02
Witajcie, mam problem z facetem😉jesteśmy ze sobą ponad 3lata, mamy dziecko .On po 2zwiazkach, po rozwodzie. Podobno ostatnia żona była super kobietą tylko on to zepsuł. Ostatnio będąc u niego, nie mieszkamy razem, corka bawiąc się jego telefonem, dała mi żeby włączyć ponownie bajkę, otworzyła wiadomości a tam mój facet pisze do jakieś swojej znajomej o tym, że była żona mu się czasem śni i, padło pytanie czy jest szczęśliwy a on, że nie i raczej już nie będzie, że kocha inna kobietę i, że pewnie dlatego, że ma dziecko jego była żona się nie odzywa 😲Powiedzcie mi co ja mam o tym myśleć? Jak mam to odebrać?
napisał/a: ona 40 2019-01-31 16:23
No odpuść kobieto on nie jest Ciebie wart. Może Ci powiedzieć milion słów ale jego zachowanie odpowie na każde Twoje pytanie.
zuzolka
napisał/a: zuzolka 2019-03-29 13:39
Nie zawsze jest sens być z kimś w związku nawet jak się ma z nim dziecko. Dziecko trochę podrośnie i odczuje, że coś jest między rodzicami nie tak, lepiej dla niego żeby miało 2 rodziców szczęśliwych, a to czasami oznacza, że lepiej żeby żyli oddzielnie. Musisz wybrać, co dla Ciebie będzie najlepsze :)