czy to powód do zmartwienia?

napisał/a: nibySzczesliwa 2007-11-01 19:21
Jestem szczesliwa z moim chlopakiem, wlasciwie nie klocimy sie, czuje ze mocno sie kochamy i szanujemy. Jest tak kiedy rozmawiamy przez telefon i spedzamy razem czas. Ale on jest troche z innego swiata. Ja: studia, praca, znajomi, kluby itd, a on: podworko, kumple, 'wloczenie sie po ulicach', picie na klatce, no i trawka.. Mowi ze nie pali czesto, ale mnie to drazni, on to wie. Powiedzialam kiedys: "musisz to palic?' On: "nie musze" a ja "to nie pal". I dzis spytalam czy pali i powiedzial ze czasem. Bardzo mi sie zrobilo smutno ale juz nic nie powiedzialam. Co powinnam zrobic.. Kocham go, ale boli mnie to co on robi
napisał/a: sorrow 2007-11-01 20:56
Nie wiem co powinnaś zrobić teraz, ale w dłuższym terminie chyba nie przetrwacie. To nie diametralnie inne zainteresowania, które u niektórych par potrafią nawet ludzi do siebie przyciągać). Z tego co piszesz to całkowicie inne podejście do życia, a to niestety nie zdaje egzaminu. Trudno ci radzić zostawienie go skoro jesteś szczęśliwa i jest wam ze sobą dobrze . Musisz jednak mieć świadomość waszej niepewnej przyszłości. Kłopoty i problemy będą się pojawiały stopniowo, aż zaczną cię uwierać na tyle, że zastanowisz się nad tym co dalej.
napisał/a: ~gość 2007-11-06 11:20
Miałam kiedys dawno bardzo podobna sytuacje...coż, nie przetrwalismy. Krótka piłka- zalezy mu czy nie zależy na Tobie? Prosta i jasna wymiana zdań. stawiasz wybór i tyle. Nic wiecej nie da sie tu wymyslić.
napisał/a: Gjovanni 2007-11-23 22:14
Jak sobie najdzie prace to mu przejdzie, tego typu styl życia. nie naciskaj bo nie będzie w stosunku do Ciebie szczewry, a to jest już problem.