czy ujawnić swoje uczucia przystojnemu Francuzowi :)?

napisał/a: k-lakierka 2009-01-27 00:14
Witam, bardzo chciałabym podzielić się swoją dość nietypową sytuacją, jednocześnie prosząc kogoś trzeźwo myślącego o radę. Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

A więc ze względu na specyfikę studiów i zainteresowania dość dużo podróżuję i poznaję ludzi różnych narodowości. Na początku grudnia gościłam u siebie przez jeden dzień Francuza(nie wnikam w okoliczności, w jakich do tego doszło). Od razu znaleźliśmy wspólne tematy- zaczynając na zainteresowaniach a kończąc na bieżącej polityce. Rozmawialiśmy w zasadzie przez calutką noc. Szczerze mówiącnie skończyło się jedynie na niewinnej rozmowie, aczkolwiek do niczego konkretnego nie doszło :) Jeszcze przez kilka dni chodziłam jak pijana myśląc o tym niespodziewanym, ale jakże miłym gościu. Stwierdziłam, że to widocznie kilkudniowe zauroczenie, które powinno przejść. Przecież jestem rozsądną osobą :)

Minęły dwa miesiące. Od tego czasu bardzo dużo ze sobą mailowaliśmy i chce tu zaznaczyć, że były to dosyć poważne rozmowy. I teraz już wiem na pewno, że On jest mężczyzną , z którym chciałabym spędzić więcej czasu. Dużo więcej czasu. Mężczyzną, z którym chciałabym być na co dzień :) Mężczyzną, który mnie kompletnie zaurozył swoim charakterem. Każdy inny mężczyzna, którego spotkam wypada przy nim tak blado, że nie mam ochoty na związki.

Nie wiem, czy ujawnić moje uczucia wobec niego...Bo czy to ma sens? On jest w trakcie poszukiwania pracy we Francji. kiedyś zażartował, że mógłby poszukać nawet w moim mieście, ale wiem, że znamy się wciąż za mało do takich decyzji. Jak myslicie, czy warto postawić na szczerą rozmowę?Czy nie stracę po prostu dobrego przyjaciela?
Tak naprawdę, mam wrażenie, że On traktuje mnie jak bardzo dobrą koleżankę, choć z drugiej strony to myślę, że jednak muszę się mu podobać...
napisał/a: Misia7 2009-01-27 10:24
Ciężko tu cokolwiek doradzić bo nie wiemy co czuje ta druga strona. Ty tego też do końca nie wiesz. Myślę, że to jest jakieś zafascynowanie jego osobą. Bo chyba nie możemy mówić o uczuciu po jednym spotkaniu.
Jeżeli koniecznie chcesz składać mu jakieś deklaracje to lepiej najpierw wybadać grunt. Możesz mu np. powiedzieć, że jest dla Ciebie ważny, że dużo znaczą dla ciebie rozmwy z nim i zobaczyć jak on zareaguje na takie słowa. Nie musisz przecież odrazu wyznawać mu miłości.