Jak przez długi czas utrzymać mocną erekcję?

napisał/a: badumtsh 2013-07-23 14:58
Witam wszystkich.

Nie mam problemów z normalną erekcją samą w sobie a także żadna partnerka nie narzekała dotychczas na moje rozmiary jednak chciałbym to nieco usprawnić... nie mam ku temu jakiś wielkich powodów ale ciekaw jestem tej kwestii.

Dosyć dawno temu czytałem o prostym sposobie jak dodatkowo "utwardzić" penisa w czasie wzwodu który ów sposób polega na hmmm...że tak powiem ręcznej stymulacji napływu krwi do niego,wygląda to podobnie jak mityczne ćwiczenie na przedłużanie penisa zwanym "ściąganiu pierścienia".

Przyznam że wspomniany sposób jest dosyć skuteczny,ostatnio postanowiłem sam poeksperymentować i zobaczyć efekty kiedy zastosuję tę metodę przez dłuższy czas (około 6 minut) i cóż,efekty były dosyć zdumiewające. Mój kolega przez pewien czas zrobił się dosyć "potężny",zdecydowanie twardszy i większy niż przy normalnej erekcji,bardzo mnie to zaskoczyło,jednak ten efekt nie trwa zbyt długo.

Zacząłem się zastanawiać jak osiągnąć coś takiego bez 6-minutowego 'bawienia' się interesem przy partnerce i czy jest to wgl możliwe? może jakieś suplementy czy coś? (nigdy się w coś takiego nie bawiłem).
Jednak od razu podkreślam że nie chcę się bawić żadnymi pompkami

Niby nie jest mi to potrzebne ale zwyczajnie sam lubię czuć w łóżku że jestem na dole twardy i duży do granic możliwości - wiem wiem,nie każda kobieta to lubi ale to taka moja mała fanaberia.

Ciekaw jestem waszych odpowiedzi
napisał/a: fern 2013-07-23 15:55
Co za bzdury...Jak nie masz ze "sprzętem" problemów, to co i po jakiego wała chcesz jeszcze "utwardzać"?
Jak tak bardzo szukasz wrażeń, to jako "suplement" użyj niebieskiej tabletki wiadomej nazwy i nie trać czasu na zastanawianie się jak wynaleźć koło...
napisał/a: badumtsh 2013-07-24 03:27
fern napisal(a):Co za bzdury...Jak nie masz ze "sprzętem" problemów, to co i po jakiego wała chcesz jeszcze "utwardzać"?
Jak tak bardzo szukasz wrażeń, to jako "suplement" użyj niebieskiej tabletki wiadomej nazwy i nie trać czasu na zastanawianie się jak wynaleźć koło...


Czyżbym dokładnie nie opisał o co mi chodzi?... no więc właśnie Co do "chemii" mam bardzo restrykcyjne podejscie.
napisał/a: dooo 2013-07-25 07:54
O matko chłopak chce poeksperymentować to mu nie zabraniaj. Niech poznaje swoje granice. Mój facet też lubi eksperymenty ostatnio testował [reklama usunięta] i powiem szczerze... nie sądziłam że to AŻ tyle daje :D
napisał/a: Krakoos 2013-07-25 14:54
Nie widzę już nic złego w chemii. Też byłem sceptyczny ale po wazektomii przyszedł mały kryzys. Spróbowałem jednego środka co to niby działa jednorazowo, a spowodowało trwałą zmianę. Nigdy nie wiadomo co wpłynie na nasza jamy gąbczaste i jak nasz wariat zareaguje :P
napisał/a: danielnofap 2013-08-17 05:21
Cwicz miesnie kegla, pilates i tzw reverse kegels
Utwierdzi pensja i będziesz miał większa nad nim kontrole
napisał/a: Valkiria_ 2013-08-17 07:23
Masz jakieś inne porady, niż w czwartym wątku radzić ćwiczenie mięśni kegla.....
napisał/a: Alex More 2013-08-21 01:45
W pozycjach, gdy Twój penis jest skierowany w dół, napływa do niego więcej krwi i w wyniku tego powiększa się. Możesz spróbować.

W pozycjach, gdzie skierowany jest w górę ( na jeźdźca ) krew nie napływa do niego tak intensywnie przez co nie nabrzmiewa tak bardzo. Dlatego pozycja ta jest polecana dla osób, które szybko dochodzą.

Kilka słów ode mnie.

Pozdrawiam.
napisał/a: gumri 2013-09-12 10:44
Są w sprzedaży suplementy diety, które zwalczają problemy z erekcją. Sam biorę [reklama usunięta], jednak nie jestem przekonany czy w Twoim przypadku jest on potrzebny. :)
napisał/a: ~gość 2013-09-12 12:39
Ja mam pytanie czy syplemenciarze wiedzą co powoduje sztuczne dostarczanie substancji które produkuje organizm ? Organizm przestaje je produkować i bez zewnętrznego źródła tych substancji będziecie w czarnej du.... za parę lat :). Po tych erektonach to dopiero będzie armia impotentów :D
panigruszka
napisał/a: panigruszka 2013-09-25 10:32
Jest wiele naturalnych sposobów na to, by [mod:reklama usunięta] . Nie wiem, czy wiecie, ale zmiana miejsca też może pomóc, np. w wannie, w wodzie, która zmniejsza wrażliwość organów płciowych, a jej dobroczynne działanie wpływa na opóźnienie wytrysku. Zmiana tempa współżycia też przynosi dobre efekty, no i odpowiednie ćwiczenia.
napisał/a: justyna.zyzak1 2018-12-10 11:28
u mojego chłopaka sprawdził sie ViteRAN - naturalny suplement