Czy zmienić się dla mężczyzny?

napisał/a: Katarzyna1301 2018-07-23 14:02
Mam pytanie bo już sama nie wiem co mam myśleć...
Poznałam mężczyznę wydawałoby sie , że jesteśmy sobą zainteresowani.Jak przyjeżdża do mnie do pracy wpada na kawę , mówi kotku , dziecinko itp.Zaprosił mnie na kolację w dniu poznania ( niestety ja nie mogłam bo miałam pogrzeb), i wprost powiedział , że podobam mu się jako kobieta , ale teraz unika tematu kolacji i mówi że to ja miałam go zaprosic a nie on mnie itp.Ostatnio jak przyjechał to się zaczęło : powiedzial żebym nie nosila takiego zegarka i opaski na rekę bo to badziew, że za ciasne mam spodnie, że mam zły kolor włosów bo faceci nie lubią rudych , żebym ułożyła włosy itp.Było mi przykro i coś we mnie pękło.Wydawało mi sie , że jest mną zainteresowany a tu coś takiego ja już nie wiem co mam myśleć o tym pomóżcie?
napisał/a: jolkanowak3 2018-07-24 15:06
Katarzyna,

Jeżeli lubisz siebie taką, jaka jesteś - nie zmieniaj się dla mężczyzny! Porozmawiaj z nim, zapytaj dlaczego tak się zachowuje i wysyła mylne sygnały...
napisał/a: kasiakatarynka 2019-03-27 18:17
Jak komuś już od początku nie pasuje druga osoba i próbuje ją zmieniać według swoich upodobań to moim zdaniem zupełnie nie ma sensu. W przyszłości ktoś taki może starać się kontrolować wszystko i narzucać swoje zdanie.