Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Sypiam z chłopakiem, który ma narzeczoną...

napisał/a: marrcela123 2019-05-03 00:18

Miała być to relacja typu sexfriends. Wiedziałam od początku, że ma narzeczona. Lecz zaczęłam chyba coś do niego czuć. Te wszystkie spotkania, kwiaty, kolacje utwierdzają mnie w moi przekonaniu. Umawialiśmy się tylko na sex bez zobowiązań, ale jego gesty w moim kierunku coraz bardziej sprawiają, że się w nim zako...e. Powinnam to zakończyć czy wyznać mu co zaczynam do niego czuć.
napisał/a: Polinka95 2019-05-06 08:56
On jest odpowiedzialny za swój związek, ale razem robicie straszne świństwo narzeczonej. On jej pewnie i tak nie zostawi a Ty będziesz cierpieć, więc lepiej jak najszybciej się z tego wyplącz.
poziomki3
napisał/a: poziomki3 2019-07-04 16:35
Ja bym zakończyła relację jak najszybciej. Nie umiem się postawić na miejscu tej kobiety :(
napisał/a: karolinaflowers 2019-09-06 00:57
Nie warto być kochanką. Kłamstwa ściema i wykorzystanie seksualne.Jak masz większe potrzeby to już lepiej razem ze swoim facetem przesuńcie granice