Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Szukam kancelarii prawnej z Warszawy która pomoże w sprawie rozwodu

napisał/a: juvia 2018-04-24 06:57
Nie chcę rozwodu z orzeczeniem winy nie chcę się rozwodzić miesiącami. Ale jeśli nie pogadam z jakimś prawnikiem to mąż mnie chyba z dziećmi wyrzuci z domu. Mąż po 20 latach uznał, ze chce rozwodu. Dodam,że sytuacja jest trudna ponieważ dom w jakim mieszkamy jest na niego ( przypisała mu go babcia). Jednak jak go otrzymał to byal to ruina i remontowaliśmy go razem.
Jak odzyskać pieniadze?
napisał/a: donat_ka 2018-04-24 08:48
Po pierwsze, to nie powinnaś się martwić. Nie znam za bardzo sytuacji, ale skoro masz dzieci, wychowujesz sie, to prędzej dom zostanie przy Tobie niż przy Twoim mężu.
Oczywiście każda sprawa jest indywidualna, ale jeżeli się uprze, to zawsze możesz podać go o alimenty, bo Twój standard się obniżył, za co on jest odpowiedzialny.
napisał/a: juvia 2018-04-24 10:16
Nawet jeśli dom formalnie nie jest mój? Nie wydaje mi się :( Poza tym mąż robi plany wprowadzenia się z nową partnerką
napisał/a: donat_ka 2018-04-24 11:14
Ciężki temat. Trudno jest wprost powiedzieć, zwłaszcza bez znajomości tematu. Zapewne druga strona też ma jakies argumenty, też się przygotowywała do tego.
Masz jakiegoś adwokata? Planujesz w ogóle skorzystać z tego typu usług? Moim zdaniem warto, bo sama niewiele wskórasz. Z jakiego regionu jesteś?
napisał/a: juvia 2018-04-24 12:44
No tak. No przecież napisałam w temacie,ze szukam i jestem z Warszawy....