Walczyć o ten związek?

napisał/a: vikksoooxx 2019-02-10 15:10
Witam mam problem z partnerem.  Może zaczne od początku.  Ja mam lat 19 on 35. Tak wiemy,że różnica jest spora ale od pewnego momentu w naszym zyciu uczuciowym jest gorzej. Podkreślę że jestesmy ze soba 2 lata.  Chlopak czesto wyzywa mnie od szmat ku** dz**** i każe mnie wyp*******.  Przez te 2 lata często mnie blokował  wszedzie gdzie tylko sie dało przy najbliższej okazji. W weekend wybrałam sie z koleżanką  na drinka do clubu. Mial nas odebrać o godzinie 2.  Chłopak  pojawił sie chwile po 1 i zobaczył  jak siedze przy barze z przyjaciółką  a za nia stoi jakis mężczyzna  który ja bajeruje a za mna jego kolega ale ja z tym mężczyzną nie rozmawiałam nawet jego imienia nie znam. Gdy podszedł mój chłopak  powiedziałam zeby sie poznali ogólnie wszyscy a ten od razu wybiegł i kazal mi sp*******. Czy to jest normalne zachowanie? Kazał również mi komus obciągnąć zebym wrocila do domu  i porównał mnie do butow ktore wyrzucił rok temu.  Co mam zrobić? Chłopak caly czas mnie nie szanuje i karze za zle zachowanie.  Teraz odezwał nasz walentynkowy wyjazd.  Co mam zrobić? UWAŻA  ze nie potraktowałam go jak swojego faceta ale on tam stal minute a ja bylam w szoku bo sie go nie spodziewałam.  Czy to jest kontrolowanie? Dzwonilam do niego 30nmin prędzej i mówił ze jest w domu. Również  caly czas sądzi ze jestem tylko laska z ladna buzka z ktora nie umiał by żyć do końca zycia.
goshees
napisał/a: goshees 2019-02-26 23:39
eeee, a Ty jesteś w tym związku za karę? co Cię tam w ogóle trzyma? bo nie potrafię znaleźć ani jednego logicznego argumentu za pozostaniem w takim związku.
napisał/a: Oliwinka 2019-03-03 00:16
Trzasnąć drzwiami i nie odwracać się za siebie. Do wdrożenia pilnie!
napisał/a: DZEJDZIX 2019-03-04 20:56
Uciekaj! Im szybciej tym lepiej! Nie czekaj, aż wyzwiska zamienią się w przemoc. Co zrobisz, kiedy podniesie na Ciebie rękę? Nie warto sprawdzać. Jeżeli nie szanuje Cię teraz, to nigdy nie zacznie. Pomyśl o sobie i o własnym bezpieczeństwie. Czy zasługujesz na to by Cię nie szanować? Czy zrobiłaś coś, czym zasłużyłaś sobie na obelgi?