Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

wyjazdy za granicę

napisał/a: shee 2015-05-07 11:28
mój mąż zdecydował że w tym roku pojedzie na prace sezonowe do Holandii... niezbyt mi się to podoba, ale czekają nas spore wydatki ito jedyny sposób żeby trochę zarobić i oodłożyć przy tym. zastanawiam się tylko jak jest z dostarczaniem pieniedzy do Polski - nie bardzo wiemy jak to rozwiązać - jak będzie najszybciej i najbezpieczniej?
napisał/a: elkaewelka 2015-05-12 11:22
wiem, znam ten ból... najchętniej nigdzie bym męża nie puściła ale tutaj nigdy nie zarobi tyle, co tam w 2-3 miesiące.... od kilku lat tak już jeździ i jeśli o pieniądze chodzi to od niedawna mamy kartę walutową https://liderwalut.pl/karty-walutowe i dzięki niej mąż wysyła nam pieniadze. koszt przewalutowania jest niższy niż w normalnych bankach więc to niezłe rozwiązanie, przynajmniej teraz lepszego nie zznamy :)
napisał/a: bolibzuk 2015-05-16 15:19
Sprawa wygląda tylko na skomplikowaną ale w gruncie rzeczy nie musi ona być taka. Najlepiej będzie jeśli sobie założysz swoje konto walutowe. Twój mąż wtedy będzie Ci wysyłam ze swojego konta walutowego na twoje konto walutowe pieniądze. To się najlepiej sprawdzi.
napisał/a: begirl 2015-10-09 17:23
no kolezanka ma racje bez kota walutowego ani rusz :)
napisał/a: Becia88 2015-11-08 11:23
dokładnie, konto walutowe w takim wypadku to podstawa.
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2015-12-10 08:22
obawiam się, że nieco mamy niebezpieczne czasy na zagraniczne wojaże..
napisał/a: Becia88 2016-01-14 19:05
czasem niestety życie nas zmusza do takich wyborów...
napisał/a: ania_1986_26 2016-07-08 10:59
Ja wyjechałam rok temu za granicę, zrobiliśmy zaległą sesję zdjęciową od ślbuu, było wspaniale. Wybraliśmy Chorwację, nie tak drogo, a pięknie, nasz kamerzysta Głogów też był zachwycony bo i pogoda ise udała i w ogole to była jak do tej pory podróż życia.
napisał/a: Becia88 2016-07-17 16:18
mój maż na szczęście nie musi wyjeżdżać i dobrze bo umarłabym z tęsknoty